Survivor yarışmacıya oy verme SMS ücreti ne kadar? Yurt içi ve Yurt dışı Survivor Sms ücretleri

Survivor yarışmacıya oy verme SMS ücreti ne kadar? Yurt içi ve Yurt dışı Survivor Sms ücretleri

Survivor 2020 yarışmasının izleyicileri tarafından Survivor SMS ücretlerini merak konusu haline geldi. Peki, Survivor yarışmacıya oy verme SMS ücreti ne kadar? İşte, Yurt içi ve Yurt dışı Survivor Sms ücretleri...

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor 2020 yarışmasının büyük hayranlık içerisinde olan izleyicilerinin tuttukları ve oyun sırasında göstermiş olduğu performansı beğenen izleyicilerimiz Survivor 2020 SMS ücretini araştırarak gündem konusu haline gelmiş bulunmaktadır. Peki, Survivor yarışmacıya oy verme SMS ücreti ne kadar? İşte, Yurt içi ve Yurt dışı Survivor Sms ücretleri...

Türkiye, Almanya ve İsviçre'nin SMS listesi

BARIS 1890

YASIN 1890

NISA 1890

BERKAN 1890

EVRM 1890

CEMAL 1890

Survivor 2020 SMS ücreti ne kadar?

Survivor yarışmasında destekliyor olduğunuz yarışmacıya oy vermek için atmak istediğiniz SMS'ler ücretlidir. Atacağınız SMS'ler vergiler kapsamı dahiline olmak üzere Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri için 2,90 TL olarak belirlenmiştir. KKTCell ve KKTC Telsim hatları üzerinden atacağınız SMS'ler ise 2.96 TL'dir.

Desteklediğiniz yarışmacı için göndermiş olduğunuz SMS ücreti, aylık düzenli olarak gelmekte olan telefon faturanıza yansıtılmaktadır. Eğer faturalı hat kullanmıyor iseniz de hattınızda yüklü olan mevcut kontürünüzden düşürülmektedir.

Survivor Almanya SMS Listesi

TV8 EVRIM 82555

TV8 YASIN 82555

TV8 CEMAL 82555

Survivor Almanya Ücretlendirme Nasıl Oluyor?

Almanya'dan Survivor 2020 yarışmacısının izleyicileri destekledikleri yarışmacıya SMS gönderiminde bulunmalarında vergi kapsamı içerisinde 0,99 Euro ödemektedir.

Yapmak istediğiniz oy verme işlemini aynı zamanda Google Play hesabınız üzerinden de 2,56 TL tutarını ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz. App Store üzerinden oy verecek iseniz bu ücretin tutarı da 2,99 TL olarak belirlendi.

İsviçre Survivor SMS Listesi

TV8 EVRIM 543

TV8 YASIN 543

TV8 NISA 543

Survivor İsviçre SMS Gönderme Ücreti Ne Kadar?

İsviçre'den Survivor yarışmacılarını desteklemek istiyorsanız göndereceğiniz SMS için 1 İsviçre Frangı ödenmektedir. İsviçre'den Google Play üzerinden oy kullanacak iseniz bu ücret 2,69 TL'dir. App Store üzerinden kullanacak iseniz de 2,99 TL'dir.

Tüm sıcak haberler ve merak ettiklerin burada! Mobil uygulamamızı şimdi indir! -

Günün en önemli başlıkları, en doğru kaynağıyla karşında! Gursesgazetesi’un Fabook grubuna katılarak sen de gündemdeki haberleri anında takip etmeye başla!