Survivor İlayda neden yok, neden diskalifiye oldu?

Survivor İlayda neden yok, neden diskalifiye oldu?

Survivor 2020’nin yayınlanan son bölümünde İlayda’nın olmaması dikkatlerden kaçmadı. İzleyiciler Survivor İlayda neden yok, neden diskalifiye oldu gibi soruları gündeme getirdi. Acun Ilıcalı konuyla ilgili açıklama yaptı. İşte detaylar.

TV 8 ekranlarının fenomen yarışma programı Survivor 2020’de bir şok daha yaşandı. Yarışmanın zor şartları yarışmacılara giderek zorluyor. Şuana kadar yarışmadan birçok yarışmacı diskalifiye olmuştu. Yarışmadan ayrılan son isim de İlayda Gökdeniz Velibeyoğlu oldu.

Survivor 2020’nin 17 Mart Salı günü yayınlanan bölümünde sunucu Acun Ilıcalı açıklamalarda bulundu. Ada konseyinde konuşan Acun Ilıcalı yarışmaya sonradan dahil olan anca ada koşullarına adapte olamayan İlayda’nın yarışmadan ayrıldığını açıkladı.

Acun Ilıcalı İlayda’nın ayrılığı hakkında şu sözleri kullandı. ‘İlayda Survivor şartlarına adapte olamayıp pes ettiği için devam edemeyecek. Kendisi ada şartlarına alışamadığını ve devam edemeyeceğini söyledi.’

Yaşanan bu gelişmenin ardından Acun Ilıcalı yarışmaya yeni bir ismin katılacağını da ifade etti.

Survivor İlayda neden yok, neden diskalifiye oldu?

Survivor İlayda kimdir?

1999 yılında Frankfurt’da dünyaya gelen İlayda Gökdeniz Velibeyoğlu Medipol Üniversitesi Tıp öğrencisidir. İlayda Vakıfbank Spor Kulübü lisanslı voleybol oyuncudur. İlayda ayrıca lisanslı kürekçidir. Aktif spor yaşamına sakatlığı sonrası nokta koyan İlayda şuanda fitness yapıyor.