Survivor Fatma Günaydın yarışmaya veda mı edecek, sakatlandı mı?

Survivor Fatma Günaydın yarışmaya veda mı edecek, sakatlandı mı?

Ekranların sevilen yarışması Survivor’da yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Son olarak yarışmanın yayınlanan tanıtımında Fatma Günaydın’ın sakatlanması ile ilgili bazı görüntülere yer verildi. Bu görüntülerin izlenmesi sonrasında izleyiciler “Survivor Fatma Günaydın yarışmaya veda mı edecek, sakatlandı mı?” sorusunu sormaya başladılar. İşte ayrıntılar…

TV 8 ekranlarında yayınlanan ve milyonlarca kişi tarafından ilgiyle takip edilen Survivor yarışmasında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yarışmanın başlaması ile beraber iki yarışmacının sakatlanması izleyen herkes şok etmişti. Son olarak yayınlanan görüntülere bakıldığında sakatlanan yarışmacılara bir yenisi daha eklendi.

Survivor 2020’de sakatlıklarına ardı arkası kesilmiyor. Bilindiği gibi ilk olarak Uğur Pektaş ve sonrasında ise Şaziye sakatlanarak yarışmadan ayrılmışlardı. Sakatlar kervanına şimdilerde yeni biri daha eklendi. Programın 23 Şubat Pazar günü yayınlanacak olan tanıtımında Fatma Günaydın’ın da sakatlandığı görüldü. Bunu gören izleyiciler Fatma’nın yarışmadan elenip elenmeyeceğini merak etmeye başladılar.

Fatma Günaydın Elendi mi?

1995 doğumlu olan ve daha önceden BKM’de oyunculuk yapan Fatma Günaydın ayrıca Bizim Köyün Şarkısı, Deliha 2 ve Jet Sosyete gibi yapımlarda yer almıştı. Daha önceden de ufak sakatlıklar yaşayan ancak devam etmek isteyen Fatma bu defa ciddi sakatlandı. Fatma’nın yarışmadaki akıbetinin ne olacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak Acun Ilıcalı’nın ada konseyinde gerekli açıklamayı yapması bekleniyor.