Survivor Evrim ve Mert arasında aşk mı başlıyor?

Survivor Evrim ve Mert arasında aşk mı başlıyor?

TV 8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışması Survivor’da yine bir aşk iddiası ortaya atıldı. Yarışmacılardan Evrim’in Mert hakkında söyledikleri Survivor Evrim ve Mert arasında aşk mı başlıyor sorularını gündeme getirdi. İşte Evrim’in Mert hakkında söyledikleri ve aşk söylentileri hakkında merak edilenler…

Ekranların fenomen yarışması Survivor reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Yarışma her geçen gün nefesleri keserken, yarışmacılar arasında ilişkilerde dikkat çekiyor. Sercan ve Nisa arasındaki konuşmanın ardından şimdide gündeme Mert ve Evrim dedikoduları geldi.

Dün akşam yayınlanan bölümde Evrim’in Mert hakkında söyledikleri dedikoduları arttırdı. Birleşme Partisinde de şarkıcı Hadise’nin aşk kokuları alıyorum şeklinde konuşması üzerine Evrim ve Mert’in duruşları da dikkat çekmişti.

Evrim Mert’ten hoşlanıyor mu? Aşık mı oldu?

Haftalardır süren yarış içerisinde yarışmacılar birleşme partisinde bir araya gelmiş ve bu sırada vakit geçirmişlerdi. Birleşme partisinde o sırada gündemde olan Nisa ve Sercan dedikodularına karşı Hadise, aşk kokuları alıyorum demiş ve herkes bunu Nisa ve Sercan olarak yorumlamıştı. Ancak kamera o sırada Mert ve Evrim’i göstermişti. Dikkatlerden kaçan bu detayın ardından Evrim dün yaptığı röportajda Mert hakkında konuştu ve Mert övdü.

Evrim röportajında Mert’le partide konuştuklarını ve Mert’in kendisine abi dememesi söylediğini bu nedenle kendisinin artık Mert’e ismen hitap edeceğini söyledi. Bu söylemin ardından ikilinin arasından ne olduğu merak konusu oldu.

Ancak röportajda Mert ile arasında iyi bir diyalog geçtiğini söyleyen Evrim için şuan için bir aşk iddiasını gündeme getirmek çok zor. İlerleyen bölümlerde neler olacağını hep beraber göreceğiz.

Evrim’in Mert’le konuşmasında kendi takımındakilerle tartışmasının da payı büyük. Gönüllüler takımının en güçlü kadın yarışmacılarından biri olan Evrim takım arkadaşlarıyla yaşadığı sorunlar nedeniyle partide Mert’le konuşması oldukça normaldir.

Evrim’in Mert hakkındaki düşüncesi

Evrim’in Mert hakkında söyledikleri aşağıdaki videoda yer almaktadır.

Tarafsız haber ve sıcak gelişmelerden mahrum kalma! Tüm haberler mobil uygulamamızla anında telefonunda! -

Takip ettiğin haberlerimizden memnunsan, hadi, bizi Instagram’da da takip etmeye başla!

Günün önemli gelişmelerini anında okumak için, hadi, sen de Gursesgazetesi Facebook Grubumuza dahil ol!