Survivor Araba ödülü markası ve modeli 2020 ne?

Survivor Araba ödülü markası ve modeli 2020 ne?

Ekranların en çok izlenen yarışma programı olan Survivor 2020’de bu akşam araba ödüllü oyun oynanacak. Yarışmanın izleyicileri Survivor 2020 araba ödülü markası ve modeli nedir sorusunun cevabını arıyor. İşte detaylar…

TV 8 ekranlarının sevilen yarışması Survivor 2020 nefesleri kesmeye devam ediyor. Büyük bir heyecanla devam eden yarışmanın bu akşamki bölümünde araba ödüllü oyun oynanacak. 10 Nisan 2020 Survivor’da araba ödülünü kim kazandı sorusunun cevabını da sitemizden bulabilirsiniz.

Yarışmada bir süredir performans ligi var ve bu ligde yarışmacılar mücadele ederek semboller kazanıyorlardı. Bu akşam bu performans liginde bütün yarışmacılar bireysel olarak yarışacaklar. Bu akşam oynanacak oyunda en iyi kadın ve en iyi erkek yarışmacılar belirlenerek araba ödülünün sahibi olacaklar. Acun Ilıcalı arabanın fiziksel özelliklerini izleyicilerle paylaşsa da arabanın markası ve modeliyle alakalı herhangi bir bilgi bulunmuyor. Bu akşam Survivor 2020 araba ödüllü oyunu kazanan erkek ve kadın yarışmacıları sizler için açıklayacağız. Ayrıca arabanın markası ve modeliyle Skoda Karoq'dır.

Survivor Araba ödülü markası ve modeli 2020 ne?

Gündemdeki tüm gelişmeler ve en yeni haberler Gursesgazetesi mobil uygulamasında! -

Facebook’ta haberleri takip etmek istiyorsan, şimdi sen de !