Survivor 2020'de diskalifiye olan isimler kimler?

Survivor 2020'de diskalifiye olan isimler kimler?

Survivor 2020’de bazı isimler yarışmadan diskalifiye oldu. Survivor 2020’de diskalifiye olan isimler kimler, Survivor 2020’den son olarak Meryem Kasap diskalifiye oldu.

Survivor 2020’de bazı yarışmacılar sakatlıklarından dolayı adadan ayrılmak zorunda kaldı. Ünlüler ve Gönüllüler takımları arasındaki mücadele devam ederken 5 yarışmacı Survivor’dan ayrıldı. Survivor 2020, Mert Öcal, Aycan Yanaç, Barış Murat Yağcı, Derya Can, Sercan Yıldırım,Elif Gören, Ersin Korkut, Erman Altıkardeş, İrem Akın,Parviz Abdullayev, Cemal Can Canseven, Yasin Obuz, Evrim Keklik, Ardahan Sadık, Burak Yurdugör, Meryem Kasap, Tayfun Erdoğan, Ceyhun Uzun, Fatma Günaydın, Nisa Bölükbaşı ile sezon başlamıştı. Yarışmadan son olarak sakatlığı sebebiyle Meryem Kasap ayrılmak zorunda kaldı.

Survivor 2020’den Diskalifiye Olan Yarışmacılar

Survivor’dan ilk olarak Şaziye İvegin Güner ve Uğur Pektaş ayrılmak zorunda kalmıştı. Ancak ilerleyen haftalarda Erman Altıkardeş ve Fatma Günaydın da yarışmaya veda etti. Acun Ilıcalı Survivor’un son bölümünde Meryem Kasap’ın da adadan ayrıldığını açıkladı. Meryem Kasap’ın sakatlığından dolayı adadan ayrılmasının ardından Gönüllüler takımı eksik kaldı. Acun Ilcalı’nın Gönüllüler takımına Ünlüler takımından bir yarışmacıyı transfer etmesi bekleniyor.

Son dakika haberlerini kaçırma! Merak ettiğin tüm haberlerin detayları ve sıcak gelişmeler burada! -

Türkiye’nin nabzını tutan haber kaynağın Gursesgazetesi artık Instagram’da merak ettiğin tüm haberler burada!

Türkiye’den ve dünyadan kaçırmak istemeyeceğin tüm yeni haberler Facebook’ta da karşında! Hadi, sen de Gursesgazetesi’un Facebook Grubuna hemen katıl!