Stranger Things yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Stranger Things 4. Sezon Hopper yaşıyor mu, öldü mü?

Stranger Things yeni sezon ne zaman yayınlanacak? Stranger Things 4. Sezon Hopper yaşıyor mu, öldü mü?

Stranger Things yeni sezon ne zaman yayınalanacak? Stranger Things 4. sezon Hopper yaşıyor mu, öldü mü? Dizinin sevenlerinin merak ettiği soruların yanıtı haberimizde.

Tüm dünyada yayınlanan ve herkesin beğenisini kazanan Stranger Things dizisinin 3. sezonu geçtiğimiz günlerde yayınlanmıştı. Yayınlanan yeni sezonun ardından izleyicilerin kafasında birçok soru oluştu. Sevilen dizinin üçüncü sezonu da önceki sezonları gibi büyük beğeni toplamayı başardı.

Ancak üçüncü sezonla birlikte izleyicilerin kafasında yeni sezonla ilgili birçok soru oluştu. Sevilen dizinin yeni sezonunda Hooper öldü mü, Ruslar kim, Elevan’a ne oldu? gibi sorular akılları karıştırıyor. İzleyiciler 4. sezonda bu soruların yanıtını arayacak. Dizinin sevenleri dizinin dördüncü sezonunun da ne zaman yayınlanacağını merak ediyor.

Stranger Things Hooper öldü mü?

Dizinin önceki bölümlerinde karakterlerin ölüm sahnelerinin gösterilmediği zaman karakterlerin ölmediği çok görüldü. Bu nedenli Hooper’ın kesin olarak ölüp ölmediği söylemek zor. Ancak dizinin en sevilen ve önemli karakterlerinden biri olması nedeniyle birçok kişi Hooper’ın ölmeyeceğini bekliyor.

Dizinin sezon finalinin ardından David Harbour’a yöneltilen sorulardan biri olan Hooper’ın ölüp ölmediği sorusunda Harbour “ bilmiyorum, bilemiyorum, gerçekten bu konu hakkında hiçbir fikrim yok. Bende durumun bu şekilde olmadığını umut etmek istiyorum” dedi.

Dizinin hayranları sezon finalinin ardından David Harbour’un instagram profil fotoğrafını 6 rakamı yaptığını ve bir gün sonra 1 rakamıyla değiştirdiği görmüştük. Bu rakam ardından 8 daha sonra ise tekrar 6 olarak değiştirilmişti. Bunların bir tesadüf olmadığı aşikar.

Peki tüm bunlar ne anlama geliyor?

Tüm bu rakamlara ve yaşananlara baktığımızda dizinin 3. sezon 6. bölümü akıllara geliyor. Söz konusu bölümde Murray Bauman karakterinin telefon numarası dikkat çekmişti. 618-625-83-13 olan telefon numarasının bu olayla bir alakası olduğu açıkça görülüyor.

Telefon numarası David Harbour’un instagramda değiştirdiği profil fotoğrafı sıralamasını gözler önüne seriyor. Peki bunun anlamı ne? Söylentilere göre bu telefon numaraları koordinatları temsil ediyor. Söz konusu rakamların koordinatlarına bakıldığında Rusya ortaya çıkıyor. Dizinin sezon finalinin de Rusya’da geçmesi bu söylentileri güçlendiriyor.

Tüm bunlar dizinin yeni sezonu için birer ipucu nitelindedir. Yine söylentilere göre Hooper söylenen rakamların sırrını çözmeye çalışacak. Söz konusu rakamların sırrını çözmek için Joyce ve Murray’nin bir araya gelmesi bekleniyor. Rakamların Rusya’da bir üssü gösterdiği ve bu üste olan Hooper’ın olduğunu da düşünürsek Hooper’ı üsten kurtarmak için uğraşılacağı ön görülüyor.

Hopper’ın yaşadığı kesinleşti yeni fragman paylaşıldı

14 Şubat günü diziyle ilgili bir fragman yayınlandı. Yayınlanan fragmanda Hopper’ın yaşadığı görüldü. Hopper hayatta olduğunun kesinleşmesinin ardından yaşanacaklar hemen hemen belli olmaya başladı.

Dizi artık Hawkins’de geçmeyecek mi?

Dizinin efsane mekanlarından biri olan Hawkings’e dördüncü sezonda yer verilmeyebilir. Söylentilere göre dizinin yeni sezonu Hawkings’de geçmeyecek. Dizinin paylaşılan son fragmanında dizinin Rusya’da bir askeri kampta geçmesi ve Rus askeri üssünde geçtiği görülüyor. Ancak bu görüntülerin yanı sıra yine de az bir süre de olsa Hawkings’in gösterilmesi de bekleniyor.

Stranger Things 4. sezon ne zaman çıkacak?

Dizinin sevenleri dördüncü sezonun ne zaman yayınlanacağını merak ediyor. Dizinin yapımcıları bu konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Ancak söylentilere göre dizinin yeni sezonunun yayınlanması bir seneyi bulacak. Dizinin çekimlerinin uzun sürmesi ve yeni sezon hazırlıkları göz önüne alındığında dizinin yeni sezonunun 2021 yılı içinde yayınlanması ön görülüyor.