Star TV Sevgili Geçmiş dizisi oyuncuları belli oluyor

Star TV Sevgili Geçmiş dizisi oyuncuları belli oluyor

Star TV ekranlarının yeni sezon dizisi Sevgili Geçmiş oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı. Süreç Film imzasıyla ekranlara taşınacak yeni dizi için Ece Uslu ve Emre Kınay ile görüşme yapıldığı öğrenildi.

2019-2020 sezonunda Süreç Film imzasıyla Star TV ekranlarına Sevgili Geçmiş isimli yeni bir dizinin dahil olacağı öğrenildi. An itibariyle Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak Kuzey Yıldızı dizisinin yapımını üstlenen Süreç Film, her iki proje için de ünlü isimlerle görüşme yapmakta. Sektörün bilinen isimleriyle anlaşmaya vardığı öğrenilen yapımın Ece Uslu ve Emre Kınay gibi isimlerle görüştüğü öğrenildi.

Süreç Film kısa süre öncesinde Ağlama Anne, Kızlar İçin, Meleklerin Aşkı ve Yeni Gelin gibi yapımlara imzasını atmayı başarmıştı. Avlu dizisi sonrasında yeni sezonda yeni arayışlara girildi ve bunun için Sevgili Geçmiş dizisinin oyuncu kadrosunda ince elenip sık dokunduğu belirtiliyor.

Star TV Sevgili Geçmiş dizisi oyuncuları belli oluyor

Ece Uslu Kimdir?

Henüz çocuk yaşında güzellik yarışmasına katılmış ve en güzel çocuk yarışmasında ikinci seçilmiş olan Ece Uslu, Ferhan Şensoy Tiyatrosunda bir süre çalıştıktan sonra Kalbimdeki Deniz dizisiyle büyük bir ün kazanmıştır. Ünlü ismin Sevgili Geçmiş dizisinin başrolü için anlaşmaya varıldığı öğrenildi.

Star TV Sevgili Geçmiş dizisi oyuncuları belli oluyor

Emre Kınay Kimdir?

5 Mart 1970 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Emre Kınay, Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Okuldan mezun olduktan sonra çok sayıda tiyatro oyununda yer alan Kınay, 1989 dizisinde Bizimkiler dizisinde Adın karakterinin yakın arkadaşı olarak ilk kez kameraların karşısına geçmiştir. 1999 yılında Yılan Hikayesi dizisinde Erkan karakterine hayat verdikten sonra büyük bir ün kazanan Kınay; Yakın Zamanda Vurgun, Koca Koca Yalanlar, Yol Arkadaşım ve Sevda Bahçesi gibi yapımlarda bulunmuştur. Kınay’ın ismi 1989 yılından bu yana 45 farklı projede yer almaktadır.