Son Ültimatom filminin konusu nedir? Filmin oyuncuları kimler? Fragmanı ve oyucu listesi

Son Ültimatom filminin konusu nedir? Filmin oyuncuları kimler? Fragmanı ve oyucu listesi

Dönemin en ünlü aksiyon ve suç türündeki filmlerinden olan Son Ültimatom filminin konusu nedir, filmin oyuncuları kimler sorularının yanıtı içeriğimizde yer almaktadır. İşte filmin fragmanı ve oyuncu listesi.

2007 yılında vizyona giren aksiyon ve suç türündeki Son Ültimatom filminin başrolünü Matt Damon üstlenmektedir. Jason Boune’un katillere karşı verdiği amansız mücadeleyi anlatan film, vizyona girdiği yıllarda dünya çapında büyük bir ün kazanmıştı. 7’den 70’e geniş kitleleri arkasına almayı başaran film hali hazırda da sevilerek izlenmektedir.

Son Ültimatom Filminin Konusu Ne?

Genç ve uzman katiller hafızasını ve en çok sevdiği insanı kaybeden Boune’u kurşunlarla yıldırmaya çalışmaktadır. Boune’un her hareketi katiller tarafından izlenir ve onun gerçek kimliğini öğrenememesi için elinden geleni yapmaktadırlar.

Son Ültimatom Oyuncular

Son Ültimatom filminde rol alan isimler; Matt Damon, Julia Stiles, Daniel Brühl olarak karşımıza çıkmakta. Filmi yöneten isim ise Paul Greengrass’tır. Son Ültimatom filminin fragmanını aşağıdan seyredebilirsiniz.