Sinem Kobal ve Avatar Atakan Çukur'a Dahil Olacak Mı? Çukur’a 5 Yeni Oyuncu Geliyor!

Sinem Kobal ve Avatar Atakan Çukur'a Dahil Olacak Mı? Çukur’a 5 Yeni Oyuncu Geliyor!

Fenomen dizi Çukur'a 5 yeni oyuncu dahil olacağı öğrenildi. Oyuncu kadrosuna dahil olduğu konuşulan Sinem Kobal ve Avatar Atakan ile ilgili detaylar merak ediliyor. Diziyi takip eden milyonlarca kişi yeni isimler Çukur'da mı sorusunun yanıtını arıyor.

Show TV ekranlarında yayın hayatına devam eden fenomen dizi Çukur’da rol alan Dilan Çiçek Deniz, Erkan Avcı ve Berkay Ateş diziye veda etti. Son birkaç bölümde yaşanan flaş ayrılıklardan sonra yeni kritik isimlerin diziye dahil olacağı konuşulmaktaydı.

Ay Yapım’ın imzasını taşıyan Çukur dizisine hangi oyuncuların katılacağı ise dizi severler tarafından merak edilmeye başlandı. Kısa bir süre önce medyada çıkan haberlere göre, Çukur’a dahil olacak isimler arasında Sinem Kobal yer alıyor. Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine giren ve daha önce pek çok yapımda rol alan Sinem Kobal’ın dizideki yerinin kesinleştiği konuşuluyor.

Hangi Yeni İsimler Çukur’a Katılacak?

Çukur’a katılacak diğer isimler arasında Kaan Urgancıoğlu, Rojda Demirel, Hakan Kurtaş ve Çağan Atakan Arslan’ın da olacağı konuşuluyor.