Shameless 10. Sezon ne zaman başlayacak? Shameless 10. sezon fragmanı yayınlandı

Shameless 10. Sezon ne zaman başlayacak? Shameless 10. sezon fragmanı yayınlandı

Milyonlarca kişilik kitleleri arkasına almayı başaran Shameless 10. sezon ne zaman başlayacak? Shameless 10. sezon fragmanı yayınlandı ve yeni sezonda Emmy Rossum'un olmamasının ne gibi etkileri olacağı merak konusu oldu.

Dünya çapında milyonlarca kişilik bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Shameless dizisinin yeni sezonu için geri sayım başladı. İlerleyen günlerde 10. sezonuyla yeniden izleyicilerle buluşmaya hazırlanan dizinin yeni sezonuna ilişkin ayrıntılar belli oldu. Dizinin 10. sezonunda Fiona Gallagher karakterine hayat veren Emmy Rossum diziden ayrılmış ve yeni sezonda Fiona karakterinin olmayacak olması şaşkınlıkla karşılanmıştı.

Shameless yeni sezonu ne zaman yayınlanacak?

Yapılan açıklamalara göre Shameless dizisinin yeni sezonu 10 Kasım günü yayınlanmaya başlayacak ve dizinin yeni sezon tanıtım videosu yayınlandı.

Fiona’sız Gallagher ailesi

Ana karakterin dizide olmamasıyla birlikte Gallagher ailesinin Fiona olmadan ne yapacağı da merak konusu oldu. Yeni sezonda Debbie ailenin başında olacak ve Fiona’nın daha önce yapmadığı birçok şeyi yaparak her şeyi en uç noktaya taşıyacak. Mickey ve Ian arasında banyodaki romantik sahne ise izleyicileri heyecanlandırdı.