Sezon Sonu Final Yapacak Diziler Belli Oldu! 2018-2019 Sezonu Sonunda Final Yapacak Diziler

Sezon Sonu Final Yapacak Diziler Belli Oldu! 2018-2019 Sezonu Sonunda Final Yapacak Diziler

Hangi diziler yayın hayatına veda edecek? Sezon sonu final yapması beklenen diziler. Büyük beklentiyle başlayan dizilerin düşük reytinglerden dolayı final kararı alınması...

2018-2019 SEZON SONU FİNAL YAPACAK DİZİLER!

Pek çok dizi seneye ekranlarda olacak fakat bunun yanı sıra bazı dizilerde ekrana veda edecek. İşte detaylar...

Çocuklar Duymasın

Birol Güven geçtiğimiz haftalarda Çocuklar Duymasın’ın hedefinin 2025 yılı olduğunu ve bitti demeden bitmeyeceğini söylemişti. Fakat, dizi eskisi gibi reyting almadığından, kanal kararını verdi. Uzun zamandır alışılmışın dışında konularla ekranda devam eden dizi 29 Mayıs 2019 Çarşamba günü son bölümüyle izleyenlerine veda edecek. 2025 yılında tekrar başlamasının planlandığı iddia ediliyor.

Jet Sosyete

Senaryosunu Gülse Birsel’in kaleme aldığı başrollerini Hasibe Eren, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak gibi değerli oyuncuların paylaştığı Jet Sosyete dizisinin daha önce sezon finali yapacağını duyurmuştuk. Seneye yoluna devam etmesi düşünülen dizinin düşük gelen reytinglerinden dolayı, sezon finali kararı yerini finale bırakmak zorunda kaldı. Zaten, sürekli saat değiştiren komedi dizisinin 40.bölümüyle, 2 Mayıs’ta seyircilere veda etmesi bekleniyor.

Çarpışma

Elçin Sangu ve Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolünü paylaştığı Çarpışma dizisinin final yapacağını daha öncede duyurmuştuk. Dizi ne yazık ki beklenilenin altında ilgi gördüğü için bu karar alınmak durumunda kalındı. 13 Haziran Perşembe akşamı son bölümüyle ekranlara veda edecek.

Kuzgun

Barış Arduç ve Burcu Biricik’i buluşturan Kuzgun dizisi büyük bir beklentiyle ekranlara geldi. Ne yazık ki o da beklenilen izlenme oranlarını veremedi. Bu sebeple final yapmasının kesinleştiği söyleniyor. Tarihi ise henüz netleşmiş gözükmüyor.

Yüzleşme

Engin Öztürk ve Hande Doğandemir’in başrolünde yer aldığı Yüzleşme dizisinin de başladığı günden itibaren iyi reyting elde edemediği görülüyor. Final için henüz bir karar alınmamış olsa da düşünüldüğü söyleniyor.