Şevket Çoruh Arka Sokaklar dizisinden ayrıldı mı? Mesut Komiser dizide olacak mı?

Şevket Çoruh Arka Sokaklar dizisinden ayrıldı mı? Mesut Komiser dizide olacak mı?

Arka Sokaklar'ın yeni sezon fragmanındaki Mesut Komiser detayı, Şevket Çoruh'un diziden ayrılacak iddialarını da beraberinde getirdi. Fragmanın ardından dizi hayranları Mesut Komiser'in dizide olup olmayacağını merak etmeye başladı.

14. sezonu ile ekranlardaki yerini almaya hazırlanan efsane dizi Arka Sokaklar 13 Eylül itibariyle yeni sezonda izleyiciyle buluşacak. Yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun yaptığı ve yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu fenomen dizinin senaryosunu ise Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul kaleme aldı.

Dizinin yeni sezonuna ait ilk fragman ise geçen günlerde yayınlandı. Fragmandaki bir detay ise izleyiciler tarafından gözlerden kaçmadı. Mesut karakterinin dizideki sakatlık anlarına yer verilen fragmanda Rıza Baba’nın Mesut komiserin panodan fotoğrafını çıkarması dizi hayranlarının aklına Mesut komiser diziden ayrılacak mı? sorusunu getirdi.

3 Yeni Oyuncu Kadroya Katıldı

Yeni sezon çekimlerine başlanan dizinin kadrosuna bu sezon ile birlikte 3 yeni isim daha katıldı. Dizinin kadrosunda bu yıl Yiğitcan Ergin, Ela Yörüklü ve Gamze Topuz gibi isimler yer alacak. Yeni oyuncuların ise dizide hangi rolde olacakları belli oldu. Yiğitcan Ergin gizemli bir rolde olacakken, Ela Yörüklü komiser yardımcısı, Gamze Topuz ise Savcı Ceyda karakterine hayat verecek.

14. sezonu ile ekranlara dönecek olan Arka Sokaklar’ın başrollerin de ise Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan , İlker İnanoğlu, Oya Okar, Alp Korkmaz, Ozan Çobanoğlu, Özlem Çınar, Nazlı Tosunoğlu, İpek Yaylacıoğlu Usta, Hülya Kalebayır Çelik ve Merve Oflaz gibi isimler bulunuyor. Dizinin Eylül ayında 522’nci bölüm ile birlikte izleyicileri ile buluşması bekleniyor.