Sevdim Seni Bir Kere Ozan'a ne oldu, neden yok? Oğuzhan Kayra Koç Sevdim Seni Bir Kere dizisinden neden ayrıldı?

Sevdim Seni Bir Kere Ozan'a ne oldu, neden yok? Oğuzhan Kayra Koç Sevdim Seni Bir Kere dizisinden neden ayrıldı?

Sevdim Seni Bir Kere Ozan’a ne oldu, neden yok? Ozan karakterini canlandıran Oğuzhan Kayra Koç diziden ayrıldı. Peki Oğuzhan Kayra Koç Sevdim Seni Bir Kere dizisinden neden ayrıldı? İşte detaylar.

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sevdim Seni Bir Kere’de şok bir ayrılık. Dizinin başrol oyuncusu Oğuzhan Kayra Koç diziden ayrıldı. Dizinin sevenleri yakışıklı oyuncunun diziden neden ayrıldığını merak ediyor.

Yakışıklı oyuncu Oğuzhan Kayra Koç ilk olarak Hayat Şarkısı dizisiyle kamera karşısına geçmişti. Koç daha sonra Umuda Kelepçe Vurulmaz, Vatanım Sensin dizilerinde yer almıştı. Yakışıklı oyuncu Sevdim Seni Bir Kere dizisiyle ilk kez başrolde yer almış ve adını duyurmayı başarmıştı. Kayra Koç başrol olarak yer aldığı diziden ani bir kararla ayrıldığını açıkladı.

Oyuncunun ayrılma kararının akasında mental olarak çok fazla yorulması ve biraz dinlenmek istediği yer alıyor. Oğuzhan Kayra Koç’un bu kararı sonrası sevenleri sosyal medya üzerinden tepki göstermiş ve oyuncuya geri dön çağrısı yapmıştı.

Oğuzhan Kayra Koç kimdir?

28 Ocak 1988 yılında Ankara’da dünyaya gelen Koç, 185 cm boyunda ve 73 kilodur. Koç Ankara’da İvedik OSB Meslek Lisesi’nde eğitimini tamamlamıştır. Koç 12 yaşından itibaren tiyatro eğitimi almış ve Ankara Akademi Sanat Tiyatrosu’nda eğitimlerini sürdürmüştür.

Kubilay Karaburçak ve Çağrı Bayrak gibi önemli isimlerden eğitim alan oyuncu dizi oyuncusu olmak için İstanbul’a taşınmış ve kariyerindeki sıçramayı burada yapmıştır. Yakışıklı oyuncu Peter Pan Müzikali, Çanakkale Mahşeri ve The Passenger adlı tiyatro oyunlarında yer almış ve tiyatro sahnesinde kendisini kanıtlamıştır. Genç oyuncu at binmeyi ve dövüş sporlarıyla uğraşmayı seviyor.

Genç oyuncu kamera önüne ilk kez Hayat Şarkısı dizisiyle geçmiş ardından Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde yer almıştır. Koç son olarak Sevdim Seni Bir Kere dizisinde yer aldı. Oğuzhan Kayra Koç’a bu dizide Yağmur Çokgenç Rızacan Durmuş Oğuzhan Kayra Koç, Gonca Yakut, Volkan Murat Benli, Didem Aygün, İrfan Kılınç, Nur Yazar, Nevzat Can Rüzgar, Şifanur Gül, Berk Bakioğlu, Sevgi Temel, Yağmur Ilgım Öztekin, Tuana Tuzman, Zeynep Şirin Giobbi, Zafer Güllü, Önder Atakanlı, Pervin Balcı gibi isimler eşlik ediyordu.

Koç bu dizide Ozan karakterine hayat veriyordu.