Sen Anlat Karadeniz Vedat Çukur Dizisine mi Girecek? Mehmet Ali Nuroğlu Kimdir? Karakuzuların Yeni Lideri Mi Oluyor?

Sen Anlat Karadeniz Vedat Çukur Dizisine mi Girecek? Mehmet Ali Nuroğlu Kimdir? Karakuzuların Yeni Lideri Mi Oluyor?

Çukur’un son bölümünde Çeto hayatını kaybetti. Bu gelişmelerin ardından seyirciler; Sen Anlat Karadeniz Vedat Çukur dizisine girecek mi? sorusunun cevabını aramaya başladı. Sen Anlat Karadeniz’de ölen Vedat karakterinin, Karakuzuların yeni lideri olarak diziye katılacağı tahmin ediliyor.

Çukur dizisine yeni bir oyuncu daha katılabilir. Dizinin son bölümünde Mahsun Çeto’yu vurmuştu ve Çeto diziden ayrılmıştı. Çukur’un son bölümünde Karakuzular ve Koçovalılar arasında amansız bir mücadele olmuştu. Çukur dizisinin son bölümünde aksiyon sürekli devam etti. Çeto gözünü kararttı ve Koçovalıları öldürmek için her şeyi yapar. Mahsun ise hem Çeto’dan hem de Koçocvalılardan intikam almak amacıyla harekete geçer. Dizide Çeto kardeşi olarak gördüğü Mahsun tarafından öldürülüyor.

Dizideki bu gelişmelerin ardından yeni bir oyuncunun Çukur’a katılması bekleniyor. Diziye katılacağı tahmin edilen kişi ise Sen Anlat Karadeniz dizisinde ölerek diziden ayrılan Mehmet Ali Nuroğlu. Sen anlat Karadeniz’de kötü bir karakteri oynayan Nuroğlu, Çukur’da da benzer bir karakteri oynayamaya hazırlanıyor. Mehmet Ali Nuroğlu’nun Çukur dizisinde Karakuzuların başına geçeceği tahmin ediliyor. Diziye katılırsa Karakuzuların başı olarak neler yapabileceğini ilerleyen bölümler gösterecek.

Mehmet Ali Nuroğlu Kimdir?

1979 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Nuroğlu, Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde eğitim alır ve Devlet Tiyatrolarında yer alır. Oynadığı ilk dizi Bir Kuş Uçtu dizisidir. 2014 yılında yönetmenliğini Nuri Bilge Ceylan’ın yaptığı Kış Uykusu dizisinde de rol aldı. Ardından Güzel Köylü dizisine de katıldı ve son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde Vedat karakterini canlandırdı. Kısa bir zaman önce ölerek diziden ayrıldı. Bundan dolayı Çukur’a katılması bekleniyor. Ancak şu anda kesin bir açıklama olmadığını unutmamak gerek.