Sen Anlat Karadeniz Tarık kimdir? Beren Soysal diziye dahil oluyor!

Sen Anlat Karadeniz Tarık kimdir? Beren Soysal diziye dahil oluyor!

Sen Anlat Karadeniz’in 56. Bölümünde diziye yeni bir isim dahil oldu. Genco'nun psikopat oğlunu canlandıran Tarık karakterine Beren Soysal hayat veriyor. Genco dizide yapacağı hamleleri oğlu Tarık sayesinde yapacak.

Sen Anlat Karadeniz Tarık Kimdir? Genco’nun Oğlu Tarık Kimdir?

ATV’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’in 56. Bölümünde diziye yeni bir isim dahil oldu. Dizide Genco karakterinin oğlunu canlandıran ve Tarık ismiyle karşımıza çıkan karakter şimdiden merak konusu olmayı başardı. Bizler de merak edenler için Tarık karakterini sizlere tanıtacağız. Keyifli okumalar dileriz…

Sen Anlat Karadeniz’in geride bıraktığımız sezonu Ferhat2ın Genco’yu yakalayıp öldürmek istemesi ve Tahir ve Ali’nin Ferhat’ın katil olmasını engellemesiyle sona ermişti.

Sen Anlat Karadeniz Tarık Kimdir ? Genco’nun Oğlu Kimdir ?

Dizinin sevenleri Genco ölecek mi diye merak ederken dizide bir gelişme yaşandı ve Ferhat Genco’yu öldürmekten Tahir ve Ali sayesinde vazgeçti. Ancak bunu yaparken Zeynep’i öldüren Genco’nun müebbet hapis almasını istiyorlardı.

Genco mahkemede kendini çok iyi savunduğu için tutuksuz yargılandı. Genco Zeynep’e tecavüz ettiğinden dolayı bir bebek dünyaya gelmişti. Hakim bebeğe DNA testi yapılmasını istedi. Genco ise delilleri ortadan kaldırma peşinde. Bunu da kendisi değil oğlu Tarık sayesinde yapacak.

Sen Anlat Karadeniz’de psikopat bir karakter olan Tarık’ın gerçek ismi Beren Soysal’dır.