Sen Anlat Karadeniz 3. sezonda Nefes ölüyor mu? Nefes diziye devam edecek mi?

Sen Anlat Karadeniz 3. sezonda Nefes ölüyor mu? Nefes diziye devam edecek mi?

Sen Anlat Karadeniz dizisinin 3. sezon fragmanı yayınlandı. Sen Anlat Karadeniz dizisinde 3. sezonda Nefes ölüyor mu? Nefes diziye devam edecek mi? sorularının cevabı da diziyi takip edenler tarafından merak edilen konuların başında geliyor. Yayınlanan fragmanda ise Emine Bulut cinayetinin izlerini görmek mümkün. Detaylar haberimizde.

Dizinin 3.sezon tanıtımı yayınlanırken Osman Sınav harika bir yapıma daha imzasını attı. Kızının gözleri önünde öldürülen Emine Bulut’un cinayeti ile alakalı konuyu diziye uyarlayan bir tanıtım videosu seyirciler ile buluştu.

Kadına şiddetin konu alındığı dizide Nefes karakterini hastaneye yetiştirme çabasında olan Tahir’i izlemiştik. Fakat asıl önemli nokta ise silahla vurulan kadının kim olduğuydu. Vurulan kadın diziden tanıdığımız biri değil. Tam anlamıyla Türkiye’nin yaşadığı olayları lanse etmek için hazırlanan tanıtım videosunda Emine Bulut ile ilgili küçük bir sahne izledik.

Sen Anlat Karadeniz 3. sezonda Nefes ölüyor mu? Nefes diziye devam edecek mi?

Sen Anlat Karadeniz Nefes öldü mü?

Hastaneye Tahir tarafından zorla yetiştirilen Nefes’in sağlık durumu iyi değil. Aslında Osman Sınav’ın yeni projesi olarak adlandırılan ve bu sezon final yapma ihtimali bulunan dizide reyting açısından Nefes’in ölmesi muhtemel. Zaten dizinin birkaç ay sonra final yapacağı da duyurulmuştu.

Sen Anlat Karadeniz’de 3. Sezon fragmanı izleyiciler ile buluştu. Herkesin akıllarını kurcalayan Nefes’in durumu ve kanındaki bebek de merak ediliyor. Tahir’in yüz ifadelerinden de anlaşıldığı gibi hastanede olumsuz bir durum olduğunu da görebiliriz.