Seksenler yeni sezon ne zaman başlayacak? TRT 1 Seksenler yeni bölüm yayın tarihi belli oldu mu?

Seksenler yeni sezon ne zaman başlayacak? TRT 1 Seksenler yeni bölüm yayın tarihi belli oldu mu?

Geçtiğimiz dönem içerisinde yayınlanan Seksenler dizisi yeniden aramıza dönüyor! Peki Seksenler yeni sezon ne zaman başlayacak? TRT 1 Seksenler yeni bölüm yayın tarihi belli oldu mu? Dizinin izleyicileri tarafından sorulan soruların yanıtları bu yazımızda…

Geçmiş dönem içerisinde TRT 1 ekranlarında yayınlanan Seksenler dizisi yeniden izleyicileri ile buluşmaya hazırlanıyor. Yayınlanan eski bölümleri bile reyting sıralamasına girmeyi başaran Seksenler dizisinin yapımcı ve senaristi Birol Güven, dizinin yakın bir tarihte yeniden ekranlarda olacağını ifade etmişti.

Dizinin yeni sezonunun ilk tanıtımının yayınlanması sonrasında izleyiciler yeni bölümler için heyecanlanmaya başladı. Klasik bir Türk ailesinin eğlenceli hayatını konu edinen sitcom tarzı dizinin yayınlanacağı gün iple çekiliyor.

Seksenler Ne Zaman Yayınlanacak?

Yaklaşık 3 sene evvel çekimlerine son verilen Seksenler dizisi yeni sezonda yeniden TRT1 ekranlarında olacak. Dizinin Ekim ayından sonra ekranlardaki yerini alması bekleniyor. İşte Seksenlerin yeniden yayınlanacağı duyurusu böyle yapıldı…

Seksenler Oyuncu Kadrosu

Birol Güven ile MinT yazar ekibinin senaryosunu yazdığı ve Bora Tekay’ın yönettiği Seksenler dizisinin oyuncu kadrosuna bakıldığında Rasim Öztekin, Özlem Türkad, Şoray Uzun, Yasemin Conka, Ayşe Tolga, Kemal Kuruçay, Tolunay Donat, Hakan Bulut, Betül Berk, Suzan Kardeş, Berat Yenilmez, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner, Necmi Yapıcı, Özlem Balcı, Hacı Ali Konuk, Onur Dilber, Faruk Sofuoğlu, Ali Fuat , Aşkın Şenol, Osman Büyükercan gibi önemli isimlerin yer aldığı görülmekte.