Sefirin Kızı yeni bölüm bu akşam var mı? Star Tv yayın akışı 27 Nisan 2020 Sefirin Kızı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Sefirin Kızı yeni bölüm bu akşam var mı? Star Tv yayın akışı 27 Nisan 2020 Sefirin Kızı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı yeni bölüm bu akşam var mı merak ediliyor. İzleyiciler “Star TV yayın akışı 27 Nisan 2020 Sefirin Kızı yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?” araştırıyordu. İşte Star TV yayın akışı ve Sefirin Kızı dizisi hakkında merak edilenler…

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı bugün yayınlanacak mı merak ediliyor. Dizinin takipçileri Star TV’nin yayın akışını araştırmaya koyuldu. Bilindiği gibi dizinin çekimlerine korona virüs salgını nedeniyle ara verilmişti.

İzleyiciler dizinin yeni bölümünü heyecanla bekliyor. Sevilen dizinin başrollerinde Neslihan Atagül ve Engin Akyürek yer alıyor. Dizi Pazartesi akşamları Star TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyordu. İzleyiciler 27 Nisan Pazartesi günü dizinin yayınlanıp yayınlanmadığını merak ediyor.

Sefirin Kızı yeni bölüm bu akşam var mı? Sefirin Kızı 16. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

İzleyiciler dizinin 16. Bölümüne merakla bekliyor. Ancak dizinin çekimlerine korona virüsü nedeniyle ara verilmiş ve yeni bölümün ne zaman ekranlarda olacağı hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı.

Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisinin yerine bu akşam ekranlarda Everest adlı film yer alacak. Sefirin Kızı dizisi son olarak 15. bölümüyle izleyici karşısına çıkmıştı. Yayınlanan son bölümde Sancar’ın Nare’ye söylediklerinin ardından Nare artık Sancar’dan ümidini kesti.

Nare bundan sonra Sancar’ın adını anmayacağına dair yemin etti. Dizinin ilerleyen bölümlerinde Nare’nin bu imkansız aşktan kurtulup kurtulamayacağı ve Küçük Melek’in anne babasıyla kurduğu hayaller gerçek olacak mı belli olacak.

Star TV yayın akışı 27 Nisan 2020 Pazartesi

Star TV ekranlarının bugünkü yayın akışı şu şekilde;

  • 07:00 Mesut Yar ile Bugün
  • 09:20 Evde Hareket Zamanı
  • 10.45 Kiralık Aşk
  • 13:30 Gerçeğin Peşinde
  • 16:45 Erkenci Kuş
  • 18:45 Star Ana Haber
  • 20:00 Everest
  • 22:30 Everest (Tekrar)