Sefirin Kızı neden yok? 30 Mart Sefirin Kızı var mı yok mu, yeni bölüm neden yayınlanmadı?

Sefirin Kızı neden yok? 30 Mart Sefirin Kızı var mı yok mu, yeni bölüm neden yayınlanmadı?

Star TV ekranlarının sevilen dizisi Sefirin Kızı neden yeni bölüm vermeyecek? 23 Mart pazartesi günü ekranlara gelen dizi yeni bölüm fragmanını yayınlamadığı için seyircide merak uyandırdı. Korona virüs nedeniyle dizi çekimlerine ara verildi. Sefirin Kızı dizisinin de bu nedenle 30 Mart pazartesi günü yeni bölüm yayınlamayacağı düşünülüyor.

Star TV ekranlarında yayınlanan Sefirin Kızı dizisi 30 Mart akşamı yeni bölüm yayınlayacağını sosyal medya üzerinden duyurdu. Duyuran Medya yapımı oldu, dizinin devam edip etmeyeceğini kanal belirlemektedir. O yüzden izleyici net bir bilgi öğrenmek istemektedir.

Sefirin Kızı Dizisi 30 Mart Yeni Bölüm Yayınlanacak Mı?

Sefirin Kızı dizisi bugün itibariyle 2 hafta araya girdi. Korona virüs nedeniyle dizilerin çekimleri bir süreliğine araya girmektedir. Dizi 16.bölüm çekimlerini tamamladıktan sonra kanala teslim etti. Star Tv’nin elinde iki yeni bölüm daha durmaktadır. Ancak ellerinde iki bölüm olsa bile kanal yeni bölüm yayınlamak istememektedir. Bunun nedeni korona virüstür. Korona virüs nedeniyle birçok firma üretimini durdurmuş durumda ve bu yüzden reklam yayınlamak ve geliri olmayan şirkete ek maliyet getirilmek istenmiyor. Bu yüzden dizinin yeni bölümleri yayınlanmayacak.

Televizyonlarda hala reklam görüyoruz. Kanalların nasıl para kazandığı merak ediliyor. Reklamlar yayınlanmaya devam ediyor ancak artık reklam ücretleri farklılık göstermektedir. ücretler arasında %25 fark bulunmaktadır. Reklam veren firma sayısı azalmıştır çünkü artık rekabet söz konusu değildir.

Star TV ekranlarında 23 Mart Pazartesi günü yayınlanan Sefirin Kızı reytinglerde birinci sırada yer almayı başardı ve yaklaşık 11 reyting aldı. Star TV bölüm başı O3 Medya’ya 1.000.000 TL ödemektedir. Sefirin Kızı dizisinin reytingler sonucunda bu parayı elde edip etmediği de merak edilen konular arasında yer alıyor. Dizi korona virüs nedeniyle çekimlere ara verdi ancak elinde iki yeni bölüm daha bulundurmaktadır. Bu nedenle seyircinin kafası karıştı. Dizi yeni bölüm verecek mi? Reytinglerde birinci olması insanların yeni bölüm vereceğini düşünmesine yol açtı.

Star TV Sefirin Kızı Dizisi 15. Bölüm Neden Yok?

Sefirin Kızı dizisinin 16.bölümü Star Tv’ye verdiği bilinmektedir. Ancak diziler korona virüs nedeniyle çekimlere ara vermiş ve yeni bölüm yayınlamayacaktır. 30 Mart akşamı yayınlanacak 15.bölümde dizi reklam alamayacağı için yayınlanmayacaktır.

Star TV’nin elinde iki yeni bölüm olsa bile reklam alamadığı için dizinin yayınlanmamasına karar vermiştir. Sefirin Kızı dizisi de bu nedenle yayınlanmayacak. 23 Mart Pazartesi günü reytinglerde birinci olması yetkilileri düşündürdü. Bir toplantı gerçekleşeceği ve yeni bölümün yayınlanıp yayınlanmayacağına karar verileceği bildirildi.

Sefirin Kızı dizisinin reytinglerde birinci sırada yer aldığı için yeni bölümleri de yayınlayabilir. Star Tv yetkilileri toplantıda ne karar verecek yakında ortaya çıkar. Sefirin Kızı yeni bölüm yayınlamaya karar verirse bu durumda ekranlara fragmanı gelecektir.

Objektif ve doğru haber nerede? Artık her yerde. Gursesgazetesi Facebook Grubuna katıl, haberler hakkında yorumlarını paylaşmaya başla!