Savaşçı Pilot Funda neden yok? Müjde Uzman diziden neden ayrıldı?

Savaşçı Pilot Funda neden yok? Müjde Uzman diziden neden ayrıldı?

Son dönemin en çok konuşulan dizisi olan Savaşçı dizisi hakkında şok gelişme yaşandı. Savaşçı dizisinde Funda karakteri dizide neden yok? Müjde Uzman diziden neden ayrıldı? gibi sorular merak edilmekte. İşte Funda karakterine hayat veren Müjde Uzman'ın diziden neden ayrıldığının tüm detayları haberimizde.

Fox Tv tarafından yayınlanan ve fazla izlenen Savaşçı dizisinin 84. Bölümünde Üsteğmen Pilot Funda rolünde oynayan Müjde Uzman’ın diziden neden ayrıldığı hakkındaki detaylar haberimizde.

SAVAŞÇI DİZİSİ MÜJDE UZMAN KİMDİR ?

1984 doğumlu olan ve şuanda 35 yaşında olan güzel oyuncu, modellik yaptıktan sonra oyunculuğa adım attı. Oyunculuk kariyerinde 2008 de oynadığı Paramparça Aşklar dizisiyle başladı. Sonraki projesi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz ve Mühteşem Yüzyıl gibi büyük bir sükse yapan dizilerde yer alan Müjde Uzman, sonradan Kiralık Aşk dizisindeki Nil karakteri ile dikkatleri üzerine çekti. En son oynadığı, şu sıralar Fox Tv ekranlarında yayınlanan Savaşçı Pilot Funda karakteri oldu.

SAVAŞÇI FUNDA NEDEN AYRILDIĞININ SEBEBİ

Dizinin 84. Bölümünde ayrılma kararı alan oyuncu, sevenlerini üzen bir adım attı. Alınan bilgilere göre başarılı oyuncunun Savaşçı dizisinin senaryosundan dolayı diziden ayrıldığı ortaya çıktı. Dizinin reytingleri açısından, fazla sayıda hayranının bulunduğu oyuncunun diziden ayrılmasının diziye nasıl etki edeceğini ilerleyen günlerde göreceğiz.