Savaşçı dizisi Doğan kurtulacak mı, ölecek mi?

Savaşçı dizisi Doğan kurtulacak mı, ölecek mi?

Savaşçı dizisinin yeni bölümünde Doğan kurtulacak mı, ölecek mi sorusu yanıtlanacak. Savaşçı’nın son bölümünde Doğan teröristlerin eline düşmüştü. Doğan’a kurtulup kurtulamayacağı Pazar günü yayınlanacak 84. bölümde belli olacak.

Fox TV’nin sevilen dizisi Savaşçı, 84. bölümüyle ekranlara gelecek. 1 Aralık Pazar günü yayınlanacak olan 84. Bölümün fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümünde Doğan ile ilgili yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor.

Marcus’u yaptığı planla şaşkına çeviren Doğan, son bölümde teröristlerin eline düştü. Dizide ayrılık olup olmayacağı henüz bilinmiyor. Ersin Olgaç’ın rolü olan Doğan, cesareti ve çok konuşmasıyla dizinin en sevilen karakterleri arasında yer alıyor.

Savaşçı 84. Bölüm Fragmanı

Savaşçı 84. Bölümde Neler Olacak?

Dizinin yeni bölümünde Markus’un planları kafaları karıştıracak. Kopuz Albay Markus’un Ankara’da olduğunu öğrenirken, Markus ise Kutalmış Paşa’yı öldürmek üzeredir. Ancak Doğan’ın yaptığı çılgın planla Kutalmuş Paşa kurtulur. Markus Doğan’ın bu hamlesini hiç beklememektedir.

Doğan bu hamlesinden sonra teröristlerin eline düşer. Kılıç Timi Doğan’ı kurtarmak için harekete geçer. Markus da bu sırada yeni hamlesini hazırlamaktadır.