Savaşçı bu akşam var mı, yeni bölüm ne zaman? 29 Mart 2020 Fox Tv Savaşçı bitti mi?

Savaşçı bu akşam var mı, yeni bölüm ne zaman? 29 Mart 2020 Fox Tv Savaşçı bitti mi?

Corona virüs ile mücadele kapsamında alınan önlemler ülke genelinde her alanda, sıkı bir şekilde devam etmekte. Seyircilerini koltuklarına yapıştıran Savaşçı dizisini heyecanla bekleyen vatandaşlar 29 Mart akşamında Fox TV ekranlarında yayınlanmadığı görerek Savaşçı bu akşam var mı, yeni bölüm ne zaman? 29 Mart 2020 Fox Tv Savaşçı bitti mi? Sorularını araştırmaya koyuldu. İşte Savaşçı dizisi ile ilgili tüm bilgiler yazımızda.

Fox TV’den yayınlanan ve izleyicilerinin her bölümünü sabırsızlıkla beklediği reyting rekorları kıran Savaşçı dizisi 29 Mart akşamı yayınlanacak mı? 20 Mart 2020 tarihinde her Pazar günleri seyirci karşısına çıkan Savaşçı dizisinin yeni bölümünün bu akşam yayınlanacağı ile ilgili bilgiler Fox TV’nin yayın akışı sayfasına girilerek bakılmaktadır. Detaylar, yazımızda.

Savaşçı bu akşam var mı neden yok? Savaşçı bitti mi? 29 Mart 2020 Fox TV

Savaşçı dizisinin yeni bölümünün yayınlandığı Pazar günlerinde, bugün yeni bölümünün yayınlanması yerine Enes Batır Hayal mi Gerçek mi filminin gösterildiği gözükmekte. Savaşçının yeni bölümü yayınlanacak mı? soruları ise merak edilmeye başlandı. Hayır, bu akşam Savaşçı dizisinin yeni bölümü gösterilmeyecek. Bunun nedeni malum koronavirüs sebebiyle Savaşçı dizisinin çekimlerinin gerçekleşmediğinden dolayı. Buna ek olarak yeni bölümünün ne zaman çekilip, yayınlanacağı da bilinmezliğini korurken, yapım tarafından konuya dair bir açıklamada yapılmış değil.

Savaşçı 97. Yeni bölüm var mı yok mu? Savaşçı yeni bölüm ne zaman?

Fox TV kanalından seyircisinin karşısına çıkan Savaşçı dizisinin bu akşam yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanmayacağı konuları, yeni bölümü ile Savaşçı dizisi 29 Mart 2020 tarihinde FOX TV yayın akışı listesinde bulunuyor mu? Yeni bölümü ne zaman gelecek? Çok sayıda izlenen ve hayranlarının merak ettiği bu ve bunun gibi soruların cevaplarını sizler için derledik.

Savaşçı bu akşam var mı, yeni bölüm ne zaman? 29 Mart 2020 Fox Tv Savaşçı bitti mi?

Fox TV 29 Mart 2020 yayın akışı

Fox TV tarafından 20 Mart 2020 tarihli projelerin yayınlanma zamanları düzenlendi. Fox TV’nin 5 Ocak tarihindeki yayın akışına göre Savaşçı dizisinin yeni bölümü yayınlanmayacak. Öncelikle Enes Batur Hayal mi Gerçek mi? Filmi sonrasında ise Yapışık Kardeşler filmi ile ekranlarını dolduracak. Yani Fox Tv ekranlarında 29 Mart tarihinde yayınlanması beklenen Savaşçı dizisi gösterilmeyecek.

Savaşçı dizisinin yeni bölümü ne zaman?

Fox Tv ekranlarında her hafta yeni bölümünün merakla beklenen dizisi Savaşçı bu hafta yeni bölümü ile yayınlanmayacak. Yeni bölümleri artık çekilmiyor. Savaşçı dizisi 5 Nisan 2020 tarihinde mi yoksa Nisan ayının 12.ci gününde mi ekranlara çıkacak? Yapım tarafından bu konular hakkında henüz bir açıklama yapılmadı. Tüm bu konular hala bilinmezliğini korumakta.

Savaşçı bu akşam var mı, yeni bölüm ne zaman? 29 Mart 2020 Fox Tv Savaşçı bitti mi?

Fox TV ekranlarında seyirci karşısına çıkan ve oldukça sevilen Savaşçı dizisinin yapımcılığını Limon Film’in yaptığı, başrollerini Berk Oktay, Murat Serezli, Sarp Levendoğlu, Müjde Uzman, Gaye Turgut Evin, Nazan Diper, Yeliz Akkaya ve Zerrin Sümer gibi yetenekli oyuncuların paylaştığı başarılı Savaşçı dizisinin yeni bölümünün yayınlanacağı 29 Mart 2020 tarihinde corona virüs önlemleri sebebiyle ekranda gösterilmeyecek.

Çekimleri bir süreliğine durdurulan Savaşçı dizisinin stok bölümleri olmasına rağmen, Fox Tv’nin reklam gelirlerinde yaşanan düşüş sebebiyle bu bölümleri yayınlamayacak. Fakat verilen bu set arası uzarsa kanal tarafından stok görüntüler yayınlacaktır.

Güncel haberlerden geri kalmak istemiyorsan, sen de bizi Instagram’da takip etmeye başla!

Sağlıktan siyasete, ekonomiden spora tüm haberleri Facebook’ta da takip etmek istiyorsan, sen de Facebook grubumuza hemen katıl!

Evde, yolda, işte… Tüm sıcak gelişmeleri Gursesgazetesi’un Twitter hesabından öğrenmeye başla! Sıcak haberler burada.