Şampiyon dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak? Trt Şampiyon dizisi 2. sezon tarihi belli oldu mu?

Şampiyon dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak? Trt Şampiyon dizisi 2. sezon tarihi belli oldu mu?

Dizi severlerin TRT ekranlarında yayınlanan Şampiyon dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak, TRT Şampiyon dizisi 2. Sezon tarihi belli oldu mu sorularını merak ediyordu. TRT’den Şampiyon dizisi hakkında üzücü haber geldi. İşte detaylar…

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Şampiyon dizisinin yeni sezonu merakla bekleniyor. Bilindiği gibi dizi korona virüs salgını sonrası çekimlerine ara vermişti. Verilen aranın ardından dizinin yeni sezona aktarılması gündeme geldi.

Bu gelişmenin ardından izleyiciler dizinin yeni sezon ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Ancak TRT 1’den dizinin sevenlerine üzücü haber geldi. TRT 1 dizinin yeterli reytingi alamaması ve dizinin yüksek bütçesi nedeniyle dizinin yeni sezonda ekranlarda olmamasına karar verdi. Şampiyon dizisinin başrollerinde Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy Erkan Avcı, Bahar Süer ve Gizem Karaca gibi isimler yer alıyor.

Dizinin hayranları final bölümünün izlenememesi nedeniyle dizinin yeni sezon olmasını bekliyordu ancak bu konu hakkında resmi bir açıklama gelmedi. İzleyicilerin beklentisine rağmen gelen haberlere göre dizinin 35. Bölümüyle final yaparak bu sezon ekranlara veda etmesi bekleniyor.

Dizinin final bölümü için korona virüs salgınının biraz daha azalmasının ardından çekimlerinin başlayacağı söyleniyor.

Şampiyon yeni sezon ne zaman başlayacak?

Şampiyon dizisinin yeni sezon çekimleri Eylül ayında başlayacak dizi 35. Bölümüyle ekranlara veda edecek.

Korona virüs salgını nedeniyle birçok dizi çekimlerine ara vermiş ancak Şampiyon dizisi dizilerin ekranlarda olmadığı günlerde dahi isteği reytingi elde edememişti. Bu nedenle dizinin yeni sezonda ekranlarda olmaması bekleniyor.

Gursesgazetesi Facebook grubunda sen de yerini al, haberler hakkında yorumlarını yaz, diğer okurların düşüncelerini gör! Hadi sen de aramıza katıl!