Şampiyon dizisi ne zaman başlayacak? Dizi başlangıç tarihi açıklandı mı?

Şampiyon dizisi ne zaman başlayacak? Dizi başlangıç tarihi açıklandı mı?

BSK Yapım tarafından yapılan Şampiyon dizisinin başlayacağı tarih belli oldu. Yeni sezonda ekranlarda olacak olan Şampiyon dizisinin senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün yazdı. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Hakan Kırvavaç ve Devrim Yalçın yer alıyor. Son dönemlerde yaptığı dizilerle büyük beğeni toplayan TRT, Şampiyon dizisiyle izleyiciyi kendine çekmeye çalışacak.

Tolgahan Sayışman’ın başrolünde oynayacağı Şampiyon dizisi, yeni sezonda TRT ekranlarında yayınlanacak. Sayışman’a partner olacak eşlik edecek oyuncu ise Yıldız Çağrı Atiksoy oldu. Şampiyon dizisinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

Şampiyon Dizisine İki Oyuncu Daha Dahil Oldu

Şampiyon dizisine iki yeni isim katıldı. Çukur dizisinin sevilen karakteri Akşın’a hayat veren İlayda Alişan ve Çeto karakterini oynayan Erkan Avcı, Şampiyon dizisine dahil oldu.

Dizinin başrol karakteri olan Fırat, Kafkas lakaplı genç bir boksördür. Fırat, gençlik yıllarında talihsiz bir olay yaşayarak boksa son vermiştir. Yıllar sonra oğlu Güneş için ringlere geri dönecektir.

Şampiyon Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Tolgahan Sayışman (Fırat)

İstanbul’da 17 Aralık 1981 yılında dünyaya gelen yakışıklı oyuncu şu an 38 yaşındadır. Model olarak kariyerine başlayan Sayışman, sonrada oyunculuğa başlamıştır. Tam adı Turgut Tolgahan Sayışman’dır. 2005 yılında erkek güzellik yarışmasında dünya güzeli seçilen başarılı oyuncu, Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. Oyunculuk kararı altıktan sonra Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimi aldı. İlk olarak 2006 yılında Maçolar dizisinde boy gösterdi. Kavak Yelleri ve Lale Devri dizileri ile toplum tarafından dikkat çekti. Asla Vazgeçmem dizisiyle Türkiye genelinde büyük bir ün yakaladı. Son olarak Bir Umut Yeter dizisinde oynadı. Şimdilerde ise TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Şampiyon dizisinde başrol oynayacak.

Yıldız Çağrı Atiksoy (Suna)

1986 yılında İstanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi aldı. 33 yaşındaki başarılı oyuncu, Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisindeki Berrin karakteriyle ün kazanmıştı. Son olarak Savaşçı dizisinde oynadı. Şampiyon dizisinde ise Fırat’ın aşık olduğu kadın rolünü oynayacaktır.

Emir Özyakışır (Emir Bölükbaşı)

Çocuk yaşına rağmen başarılı oyunculuğu ile ün kazanan Özyakışır, son olarak Gülperi dizisinde oynamıştı. Bu Şehir Arkandan Gelecek dizisinde de oynayan genç oyuncu, Zerin Kültüral Ajansına bağlı olarak çalışmaktadır.

Erdal Özyağcılar (Yaman Günaltay)

1948 yılında Bursa’da dünyaya gelen Erdal Özyağcılar, özel bir oyuncudur. 71 yaşındaki tecrübeli isim, şimdiye kadar birçok sinema filminde ve dizide oynadı. Yabancı Damat dizisiyle çok sevilen Özyağcılar, 13 sene boyuncu yayınlanan Bizimkiler dizisinin değişmez karakteriydi. Şampiyon dizisinde Fırat’ın box hocalığını yapacaktır.

Erkan Avcı (Zafer)

37 yaşında olan Erkan Avcı, 1982 yılında Diyarbakır’da dünyaya geldi. Payitaht Abdülhamid dizisinde rol alan başarılı oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Cesur ve Güzel dizisiyle adından söz ettiren Erkan Avcı, Çukur dizisinde ise Çeto karakteriyle kariyerinin zirvesini yaşadı.

Bahar Süer (Mücella)

34 yaşındaki güzel oyuncu, 13 Şubat 1985 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümünü bitirdi. Tiyatro alanında kendini geliştirdi ve birçok oyunda rol aldı. Avrupa Avrupa dizisinde büyük bir ün yakaladı ve dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Başarılı oyuncu ayrıca Yaşamak Güzel Şey filminde ve Yeni Gelin dizisinde rol aldı.

İlayda Alişan (Neslihan)

Dizinin en genç oyuncuları arasında yer alan İlayda Alişan, 1996 yılında İstanbul’da doğdu. Çukur dizisiyle büyük bir popülerlik yakaladı. Küçük yaşlarda reklam filmlerinde oynadı. Liseyi Behçet Kemal Lisesinde okuduktan sonra oyunculuk eğitimleri aldı. Enberk model ve oyunculuk ajansına bağlı olarak çalışmaktadır. Bir Çocuk Sevdim dizisiyle başlayan kariyerini Rüya, Bana Sevmeyi Anlat, Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe ve Serçe Sarayı gibi dizilerle devam ettirdi. Güzel oyuncu 158 cm boyunda ve 48 kilo ağırlığındadır.

Şahin Kendirci (Şahin)

19 Nisan 2001 yılında Adana’da dünyaya gelen Kendirci, 13 yaşında katıldığı Yetenek Sizsiniz adlı yarışma programında adını duyurdu. Sonrasında O Ses Türkiye Çocuklar yarışmasını kazanarak büyük bir ün kazandı. İlk oyunculuk deneyimini Bana Masal Anlatma sinema filmiyle yaşadı. Ardından Müslüm filmiyle büyük sükse yakaladı.

Mehmet Bozdoğan (Tansel)

Almanya’nın başkenti Berlin’de 1977 yılında doğan Mehmet Bozdoğan, Çukur dizisiyle adından söz ettirmiştir. 42 yaşında olan başarılı oyuncu Vurgun dizisinde oynadı. Sonrasında Payitaht Abdülhamid, Öyle Bir Geçer Zaman ve Kaderimin Yazıldığı Gün dizilerinde rol aldı.

Halit Özgür Sarı (Kerem)

Model ve oyunculuk yapan Halit Özgür Sarı, Diriliş Ertuğrul dizisiyle büyük bir ün yakaladı. Tiyatro alanında kendini geliştiren başarılı oyuncu, Şampiyon dizisinde kendine yer bulan oyuncular arasında yer alıyor.

Vedat Erincin (Harun)

Dizinin en yaşlı oyuncuları arasında yer alan Vedat Erincin, 62 yaşındadır. 1957 yılında İstanbul’da doğmuştur. Tatar Ramazan, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Kavak Yelleri gibi meşhur dilerde kendisine yer bulmuştur. Başarılı bir tiyatro oyuncusudur. Son olarak Kalp Atışı adlı dizide kendine yer buldu.

Meltem Savcı (Gülten)

22 Ekim 1952 yılında Gaziantep’te dünyaya gelen başarılı oyuncu, Hacettepe Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimleri aldı. Son olarak Avlu dizisinde kendisine yer buldu.

Berk Yaygın (Serhat)

1983 senesinde dünyaya merhaba diyen başarılı oyuncu, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Tiyatro sayesinde oyunculuğa atıldı. 36 yaşındadır. Dolunay, Güllerin Savaşı, Seviyor Sevmiyor dizilerinde yer aldı.

Ümit Erdim

15 Haziran 1985 yılında Kocaeli’de doğan başarılı isim, Hayat Bilgisi dizisiyle adından söz ettirmişti. Bu dizide Arif karakterine hayat veriyordu. 34 yaşındaki oyuncu, İzmit Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimleri aldı. Gani Müjde ile tanıştıktan sonra hayatı değişti. Kan Kardeşler dizisinde de rol alan oyuncu, fazla kiloları nedeniyle eleştiriliyordu.