Şampiyon dizisi Güneş kimdir? Gerçek adı nedir? Emir Özyakışır hakkında bilgiler

Şampiyon dizisi Güneş kimdir? Gerçek adı nedir? Emir Özyakışır hakkında bilgiler

TRT 1’de yeni sezonda Şampiyon adlı bir dizi yayın hayatına başlayacak ve dizide Güneş karakterini canlandıracak isim belli oldu. Şampiyon dizisi Güneş kimdir? Dizide Güneş karakterini Emir Özyakışır canlandıracak.

TRT 1’de Eylül ayında yayın hayatına başlayacak olan Şampiyon dizisinin oyuncuları ve karakterleri belli olmaya başladı. Şampiyon dizisinde Güneş karakterine hayat verecek isim belli oldu.

Güneş babası gibi boksör olmak isteyen, henüz okula başlamamış bir çocuktur. Güneş’in babası Kafkas lakaplı boksör, son maçına sırf oğlu istediği için çıkacak. Ancak sonrasında bazı olaylar gelişecek.

BSK Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği dizinin Perşembe günü yayınlanacağı tahmin ediliyor.

Şampiyon Dizisinde Güneş Karakterini Kim Canlandırıyor?

Dizide Güneş karakterini emir Özyakışır canlandıracak. Son olarak Show TV’deki Gülperi adlı dizide yer alan Özyakışır, daha önce “Bu Şehir Arkandan Gelecek” adlı dizide Ali karakterini canlandırmıştı.

Emir’in oyunculuğa başlaması ailesi tarafından sağlandı. Dizilerdeki oyuncuları gören Emir, evde de onları taklit etmeye başladı.

Emir Özyakışır şu anda 9 yaşında ancak şimdiye kadar 3 yapımda rol aldı. Emir Özyakışır’ın rol adlığı diziler şunlardır:

- Masum Değiliz

- Gülperi

- Şampiyon