Sahte Mehdi Nur Mehmet Kim? Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı Mehmet Pehlivan Neden Gözaltına Alındı

Sahte Mehdi Nur Mehmet Kim? Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı Mehmet Pehlivan Neden Gözaltına Alındı

Kendisini mehdi ilan eden sahte Mehdi Nur Mehmet kim ve neden gözaltına alındı? Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündemde yer alan Mehmet Pehlivan adliyeye sevk edildi.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kendini mehdi olarak ilan eden Nur Mehmet Pehlivan, gözaltına alındı. Sahte Mehdi olarak kamuoyu tarafından bilinen Mehmet Pehlivan, birçok kişinin ölümüne sebep olmuştur. Şuana kadar işlediği suçları televizyon programında anlatan Pehlivan, kendisini aynı zamanda insan psikoloji uzmanı olarak tanıtmıştır. Define kazısı incelemelerinde jandarma ekipleri tarafından gözaltına alınan Pehlivan’ın programdaki söylemleri dikkat çekti.

Cinlerimi Müge Anlı’nın Üzerine Yolladım

Pehlivan, cinlerini Müge Anlı’nın üzerine yolladığını ve bir daha program yapamayacağını ifade ederek hayret uyandırdı. Üstelik daha önceki bir programda Aliço ismindeki bir vatandaş da Pehlivan hakkında açıklamalarda bulundu.

Aliço, Pehlivan’ın kendisine bir Kabe örtüsü diye bir bez parçası getirdiğini ve örtüyü satın almayı reddedince de kendisine bağırdığını söyledi. Üstelik Pehlivan’ın iki aileyi de dağıttığı da öğrenildi.

Sorgu işlemleri tamamlanan Mehmet Pehlivan’ın adliyeye sevk edildiği belirtiliyor. Villa salonunu patlatan Pehlivan, olaydan kısa süre sonra gözaltına alındı.