Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak, konusu ne olacak?

Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak, konusu ne olacak?

Recep İvedik 6 filminin vizyonda olduğu bugünlerde yüzbinlerce insan filmi izlemek için sinemalara akın ediyor. Filmi izleyenler bir sonraki film olan Recep İvedik 7 hakkında araştırma yapıyorlar. Peki Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak, konusu ne olacak? İşte Recep İvedik 7 ile ilgili ayrıntılar…

Kısa süre önce beyaz perdelerde izletilmeye başlanan Recep İvedik 6 filmi yüzbinlerce insan tarafından büyük ilgi gördü. Serinin önceki filmleri geçtiğimiz senelerde gişe rekorlarını üst üste kırdı. Bu sene de Recep İvedik 6’nın gişe rekorları kırması bekleniyor.

Vizyona girdiği ilk günde 1 milyondan fazla kişi tarafından izlenen Recep İvedik 6 filmi Şahan Gökbakar’ın başarılı oyunculuğu ile göz dolduruyor. Son filmi izleyenler Recep İvedik 7 filminin de ne zaman yayınlanacağını ve konusunu merak ediyorlar.

Recep İvedik 7 Konusu

Filmin ana karakterini canlandıran oyuncu Şahan Gökbakar, daha önceden Recep İvedik 7 ile ilgili olarak yaptığı açıklamalarında karakterimizin Uzak Doğu’ya gidebileceğini söylemişti. Bu açıklama sonrasında filmin yüksek ihtimalle Uzak Doğu ülkelerinden birinde çekileceği düşünülüyor.

Recep İvedik 7 Ne Zaman Çıkacak?

Recep İvedik serisinin son 2 filminin vizyon tarihine bakıldığında Recep İvedik 5’in 16 Şubat 2017 tarihinde, Recep İvedik 6’nın ise 8 Kasım 2019 tarihinde vizyona girdiği görülüyor. Bu bağlamda aradaki 20 aylık sürenin korunacağı düşünülürse Recep İvedik 7 filmi de 2021 senesinin Temmuz ayında vizyonda olacak gibi görünüyor.