Ramo Boz kimdir? Gerçek adı nedir? Görkem Sevindik hakkında bilgiler

Ramo Boz kimdir? Gerçek adı nedir? Görkem Sevindik hakkında bilgiler

Ramo Boz kimdir, gerçek adı nedir? Sevilen dizi Ramo’da Boz karakterine yakışıklı oyuncu Görkem Sevindik can veriyor. Görkem Sevindik hakkında bilgiler haberimizde.

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Ramo 9. bölümüyle izleyicilerden tam not aldı. Yayınlandığı günden itibaren reytinglerde zirvede yer alan dizide karakterlerde bir hayli dikkat çekiyor. Dizide en dikkat çeken karakterlerden biri de Boz karakteri oldu.

Ramo dizisinde Boz karakterine Görkem Sevindik hayat veriyor. Show TV ekranlarında her Salı izleyici karşısına çıkan Ramo dizisi 9. bölümüyle ekranlarda olacak. İzleyicilerden şu ana dek tam not alan dizide Murat Yıldırım, Esra Bilgiç ve Görkem Sevindik başrolde yer alıyor. Adana’nın kendine özgü mahallesinde çıkan Ramo ve arkadaşlarının hikayesinin anlatıldığı dizide Boz karakteri izleyicilerin en sevdiği karakterlerden biri oldu. İzleyiciler Boz karakterini kimin canlandırdığını araştırıyordu.

Ramo Boz kimdir? Gerçek adı ne

Sevilen dizi Ramo’da Boz karakterini Görkem Sevindik canlandırıyor. Boz Ramo’nun en yakın arkadaşıdır. Boz küçük yaşta hem annesini hem de babası kaybetmiştir. Boz’a Ramo ve ailesi sahip çıkmıştır. Bu nedenle birlikte büyüyen ve birbirlerine sonsuz güvenen ikili her zaman olduğu gibi zorluklara yine beraber göğüs gerecek.

Görkem Sevindik kimdir? Nereli

17 Ekim 1986 yılında Adana’da dünyaya gelen Görkem Sevindik Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

2007 yılında Kurtlar Vadisi Pus dizisiyle ilk kez kamera karşısına geçen yakışıklı oyuncu dizide Pusat karakterini canlandırmıştı. İlerleyen yıllarda Kalbim Seni Seçti, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Söz gibi dizilerde yer alan Görkem Sevindik şimdi ise Ramo dizisinde yer almaktadır.

Görkem Sevindik 1.78 metre boyunda ve 75 kilodur. Yakışıklı oyuncu Ramo dizisinde Boz karakterine hayat veriyor.

Ramo Boz kimdir? Gerçek adı nedir? Görkem Sevindik hakkında bilgiler

Görkem Sevindik’in rol aldığı yapımlar

Görkem Sevindik Kurtlar Vadisi Pusu dizisiyle kariyerine başlamış ve buradan sonra birçok yapımda yer almıştır. Bu yapımlar şu şekildedir:

  • 2020 – Ramo (Boz) (TV Dizisi)
  • 2017-2019 – Söz (Mücahit) (TV Dizisi)
  • 2017 – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (TV Dizisi)
  • 2011 – Kalbim Seni Seçti (TV Dizisi)
  • 2007-2016 – Kurtlar Vadisi Pusu (Pusat) (TV Dizisi)