Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle (Pokemon Filmi: Ormanın Sırları) seyircisiyle buluşuyor

Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle (Pokemon Filmi: Ormanın Sırları) seyircisiyle buluşuyor

Netflix'in animasyon dalındaki filmi Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle (Pokemon Filmi: Ormanın Sırları)'nın tekrar seyircisiyle buluşması, ekranlarda eski çocukluk anılarımızı tekrar hatırlatıyor. 2020'de yayınlanan film, pandemi sebebiyle seyircisiyle buluşma fırsatını yeni yakalıyor. Konuya ilişkin detaylar haberimizde!

Netflix'in animasyon alanındaki filmlerinden olan Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle (Pokemon Filmi: Ormanın Sırları), birçok kişiyi çocukluk yıllarına götürüyor. Filmin yönetmen koltuğunu Tetsuo Yajima ve Atsuhiro Tomioka paylaşıyor.

Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle (Pokemon Filmi: Ormanın Sırları)'da bilindik karakterler olan Pikachu, Ash ve Koko ön planda olurken tema arkadaşlık, dostluk, kardeşlik ve aşk gibi konuları kapsıyor.

Pokémon the Movie: Secrets of the Jungle (Pokemon Filmi: Ormanın Sırları), ilk gösterimini 2020 yılında Japonya'da yaptı. Daha sonra covid-19 virüsü salgınıyla birlikte gösterimi ertelendi. Ancak Netflix sayesinde Pokemon severler de filmle buluşmuş oldu. Filmin IMDb puanı ise 7,0 olarak belirleniyor.