Payitaht Abdülhamid'e katılan yeni oyuncuları kimler?

Payitaht Abdülhamid'e katılan yeni oyuncuları kimler?

Payitaht Abdülhamid'te tarihsel gelişim devam ederken yeni karakterler de ekranlara gelmeye başlayacak. İşte Payitaht Abdülhamid'e katılan yeni oyuncular kimler sorusunun yanıtı ve dahil olacak karakterlere ilişkin detaylar.

TRT 1 ekranlarında sevilerek izlenen Payitaht Abdülhamid dizisine yeni kanlar dahil oluyor. Diziye yeni karakterler gelirken, tarih sahnesinde önemli yerlere sahip karakterlere Cem Özer, Burç Kümbetlioğlu, Tuğçe Kumral, Faik Ergin ve Esra Kılıç hayat verecek. Ünlü sunucu ve oyuncu Cem Özer, Payitaht Abdülhamit dizisinin 111. bölümünde yerini alacak.

Uzunca bir ara sonrasında kameraların karşısına geçen Özeri Abdülhamid karşısında hain planları olan William Hechler karakterine hayat verecek. Kadroya katılmasıyla birlikte dizide tansiyonu yükseltecek Özer’den büyük bir beklenti söz konusu.

William Hechler kimdir?

Hindistan’da dünyaya gelen, babası Alman fakat Londra’da büyüyüp yaşamış olan William Hechler Hristiyan siyonisttir. En büyük beklentisi İsa Mesih’in yeniden gelmesi olan Hechler, bunun için Yahudilerin Filistin’de yeniden İsrail devleti kurmasını istiyor. İngiliz Devleti adına sefaretlerde görevli olan William Hechler, Theodor Herzl’in yakın arkadaşı ve onu dünyaya tanıtan bir isimdir. Şeytani bir oyun kurucu olan Hechler’in amacı Abdülhamid’i tahttan indirip Filistin’i ise Yahudilere açmaktır.

Burç Kümbetlioğlu: Albert Goldshmit

Payitaht Abdülhamit dizisinde Burç Kümbetlioğlu, Halil Halid karşısında Albay Albert Goldshmit karakterine hayat verecek. İngiliz ordusunda görevli Yahudi albay Albert Goldshmit Hristiyan Siyonistler arasında yer almaktadır. İngilizlere son derece sadık olan Kümbetoğlu, Yahudilerin yeniden Filistin’e dönebilmesini kolaylaştırabilmeyi amaçlıyor. İyi silah becerisi olan, dövüşen ve acımasız olan Goldshmit, Halil Halid karşısındaki bir güç olacaktır.

Esra Kılıç: Diana

İngiliz Sefareti’nde iki yılı aşkın süredir çalışan iyi yetiştirilmiş bir İngiliz ajanı olan Diana, Payitaht’ta kendini gizlemeyi başarmış ve sokaktan istihbarat sağlayarak Londra’ya bildirmiştir. İstihbarat savaşı başlamış, Diana yakın temasa ve çatışmaya girmek zorunda kalacak. Halil Halid ve ekibine karşı büyük bir mücadele ortaya koyacaktır.

Faik Ergin: Gizemli Robert

Robert, Hechler ile gönderilmiştir ve 30’lu yaşlardadır.