Payitaht Abdülhamid Hemşire Zeynep Neden Öldü? Sedef Avcı Diziden Neden Ayrıldı? Diziye Geri dönecek mi?

Payitaht Abdülhamid Hemşire Zeynep Neden Öldü? Sedef Avcı Diziden Neden Ayrıldı? Diziye Geri dönecek mi?

Payitaht Abdülhamit'in sevilen karakterlerinden Hemşire Zeynep dizinin son bölümünde ölerek diziden ayrıldı. Hemşire Zeynep rolünü oynayan Sedef Avcının neden diziden ayrıldığı ise merak konusu olarak dedikodulara yol açtı, oyuncunun diziden senaryo gereği mi yoksa kendi isteğiyle mi ayrıldığı magazin haberlerinden günün en çok konuşulan haberlerinden biri olarak yerini aldı.

TRT 1 ekranlarında cuma günlerinin vazgeçilmezi Payitaht Abdülhamit. Dizinin gerek konusu gerek oyuncu kadrosu izleyeneler tarafından geçer not olamaya devm ediyor.Kocaeli'de çekilen dizi Osmanlı Devleti'nin en önemli padişahları arasında gösterilen Sultan Abdülhamit Han'nın hayatını konu alıyor. Çekildiği zaman hem siyasi hem sosyo-ekonomik yapısına ışık tutan dizi izleyicilerine tarihi bir görsel şölen sunuyor. 3. sezonu yayınlanan dizide 82. bölümünde yaşanan şok ayrılık ise son haftalarda dizi hakkında konuşulan konuların başında yer aldı.

Yönetmenliğini EmreKonuğun yaptığı dizinin yapımcılığı ES Film tarafından yapılıyor. Yayınlandığı günden beri reyting oanlarını arttırmaya devam eden dizi cuma günlerinin vazgeçilmezi durumda. 82. bölümde dizinin en sevilen karakterlerinden olan Hemşire Zeynep karakterinin ölerek diziden ayrılması izleyicilerin kafalarında da soru işaretleri oluştururken Zeynep karakterine hayat veren Sedef Avcı tarafından henüz bir açıklama gelmedi.

Payitaht Abdülhamit Zeynep Kimdir?

Gerçek ismi Sedef Avcı olan ünlü oyuncu 1982 yılında dünyaya geldi. 4 yaşında baleye başlayan güzel oyuncu 8 sene bale yaptı. 2001 yılında Kocaeli Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümünden mezun olan oyuncu Mahşeri Cümbüş topluluğunda oyunculuk eğitimi aldı. Daha sonra İpek Bilgin'den oyunculuk dersleri alan Avcı üç kez de New York'taki Actors Studio'ları Antohny Vincent Bova work shoplarına katıldı. Mankenlikte yapan ünlü oyuncu 2001 yılı Miss Turkey yarışmasında ikinci olarak Universe Kainat Güzellik Yarışması'nda ülkemizi temsil etti. 1997 yılında ilk projesi olan Böyle mi Olacaktı ile dizi sektörüne giren Avcı 3 sezondur Payitaht Abdulhamit'te kariyerine devam ediyor.

Payitaht Abdülhamit Zeynep Diziye Geri Dönecek mi?

TRT !'in en çok sevilen dizilerinden biri olan Payitaht Abdulhamit 3. sezonuna devam ederken dizide sular bir an olsun durulmadan devam ediyor. Reytinglerini arttırarak yayın hayatına devam eden dizinin baş karakteri olan Sultan Abdulhamit'i Bülent İnan oynuyor. Gerek zekası ve gerek yaşadığı olaylarla izleyicilerini etkileyen Hemşire Zeynep karakterinin dizinin 82. bölümünde ölerek diziye veda etmesi izleyicileri şoke ederek kafalarda soru işareti bıraktı. Diziye geri dönmesi söz konusu olmayan oyuncunun veda paylaşımı sonrası ise dedikodular iyice arttı. Ayrılış sebebiyle ilgili açıklama yapmayan ünlü oyuncunun başka bir dizi projesi için diziden ayrıldığı sosyal medyada konuşulan haberler arasında.