Onur Büyüktopçu Damat Bayıldı yarışması tanıtımı yayınlandı

Onur Büyüktopçu Damat Bayıldı yarışması tanıtımı yayınlandı

Yemek yarışmalarına bir yenisi ekleniyor. Ekranların vazgeçilmezi, gelin ve kaynanaların katılımıyla ortamı hem şenlendiren hem geren yarışmalardan olacak, Onur Büyüktopçu'nun sunumuyla Damat Bayıldı yarışmasını ilk tanıtımı yayımlandı.

Öncelikle ev hanımları olmak üzere birçok seyirci yemek programlarını severek takip ediyorlar. Bu tarz programlara bir yenisi daha eklenmeye hazırlanıyor.

DNCC Medya’nın yapımcılığını üstleneceği program olan Damat Bayıldı Show TV ekranlarında yayımlanacak bir yemek yarışması olacak. Yarışmanın sunuculuğunu Onur Büyüktopçu yapacak. Büyüktopçuyarışmada hem aile içi dengeleri sağlamaya çalışıp hem de yemek yapan yarışmacılara ter döktürecek. Yarışmacılara adil puanlar vererek de programa katkı sağlayacak Büyüktopçu, adaletsiz puanlama yapılmasını da önlemek için elinden geleni yapacak.

Yine kaynanalar ve gelinlerin hem rekabet hem iletişim hem de tecrübelerini konu edinecek yarışmada kimler üstünlük sağlayacak? Damatlara da büyük rol düşen yarışmada anne yemekleri mi eşlerinin yemekleri mi daha yüksek puan alacak? Damatlar kimin yemeklerine bayılacak?

Gergin ve kağışmalı anların yaşanacağı yarışma olan Damat Bayıldı da tempo asla düşmeyecek. Zaman zaman komik sahnelere gülen seyirci zaman zaman da damat-gelin-kaynana üçlüsünün gergin iletişimlerine şahit olacak.

Bakalım beklenen yarıma diğer yemek yarışmalarına kıyasla nasıl olacak?