Öğretmen dizisindeki Simge hoca kimdir? Gerçek adı nedir? Cansın Şenel hakkında bilgiler

Öğretmen dizisindeki Simge hoca kimdir? Gerçek adı nedir? Cansın Şenel hakkında bilgiler

Öğretmen dizisinde dikkat çeken isimlerden biri de Simge Hoca oldu. İzleyiciler Öğretmen dizisindeki Simge Hoca kimdir, gerçek adı nedir şeklinde soruları gündeme getirdi. Simge Hoca rolünü Cansın Şenel canlandırıyor. İşte Cansın Şenel hakkında bilgiler.

Fox TV’nin yeni dizi Öğretmen izleyicilerden ta not aldı. Dizi yayınlandığı günden itibaren reyting rekorları kırmaya başladı. Dizide Akif Öğretmen rolüyle başrolde İlker Kaleli yer alıyor. İlker Kaleli’nin yanı sıra dizide dikkat çeken isimlerde bulunuyor.

Bir lise dizisi olan Öğretmen’de genç isimler ve öğretmen rolündeki isimler oldukça başarılı performans sergiliyor. Bu isimlerden biri de Simge Hoca rolüyle Cansın Şenel’dir.

Öğretmen dizisi Simge Hoca kimdir?

Öğretmen dizisinde Simge Hoca rolünü Cansın Şenel canlandırıyor. Cansın Şenel bölümler ilerledikçe dizide daha çok rol almaya ve dikkatleri çekmeye başladı.

Öğretmen dizisi Simge, Cansın Şenel kimdir?

Cansın Şenel 1992 yılında Ankara’da doğmuştur. Şenel Marmara Üniversitesi GSF Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. Cansın Şenel daha önce birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Güzel oyuncunun ilk kamera önü deneyimi Öğretmen dizisiyle birlikte olmuştur.

Oynadığı diziler, filmler ve tiyatro oyunları

Cansın Şenel bugüne kadar birçok tiyatro oyununda yer almıştır. Güzel oyuncunun yer aldığı yapımlar şu şekildedir:

  • 2016 – 10 11 12 (Mekan Yönetimi)
  • 2017 – Yutmak (Mekan Yönetimi)
  • 2017 – Yen (Mekan Yönetimi)
  • 2018 – Killology (Mekan Yönetimi)
  • 2019 – Lal Hayat (Yapımcı)

Türkiye’den ve dünyadan sıcak gelişmeleri yakala! Mobil uygulamamızla tüm gelişmelerden haberdar ol! -

Instagram’da bizi takip etmeye başla, hiçbir sıcak gelişmeyi kaçırma!

Günün önemli manşetleri ve en önemli gelişmeleri her an karşında! Gursesgazetesi Facebook grubuna katıl, hemen haberleri takip etmeye başla!