Öğretmen Dizisi Zeynep kimdir? Ceren Moray hakkında bilgiler ve oynadığı diziler

Öğretmen Dizisi Zeynep kimdir? Ceren Moray hakkında bilgiler ve oynadığı diziler

Öğretmen dizisinin yayınlanmasına kısa bir süre kala dizi bekleyenleri araştırmalarına hız verdi. Öğretmen dizisi Zeynep kim? sorusu en fazla araştırılanlar arasında yerini aldı. İşte Akif'in sevdiği Zeynep öğretmen hakkında tüm detaylar.

4 Mart itibari ile ekranlara gelmesi beklenen ve farklı konusu ile dikkatleri üzerine çeken Öğretmen dizisinin ikinci başrol oyuncusu olan Zeynep öğretmenle ilgili yeni bilgiler sızdırıldı.

Dizinin konusu olarak, mezuniyetine çok az bir süre kala intihar eden Rüya’nın sınıf arkadaşları bu durumu çok umursamaz. Her zaman ki rutinlerine devam eden sınıfın bu davranışı Akif hocanın gözünden kaçmamıştır.

Bu intiharın ardında yatan gerçeği bulmak için yemin eden Akif hoca bu süreçte yanında olan Zeynep öğretmene aşık olur. Evlilik teklifi ile mutlu olan Zeynep öğretmenin davranışları ise dizinin gidişatını belirleyecek olan kısım olarak açıklanmıştır.

Öğretmen dizisi Zeynep gerçek adı ve oynadığı diziler

Öğretmen Dizisi Zeynep kimdir? Ceren Moray hakkında bilgiler ve oynadığı diziler

Ceren Moray öğretmen dizisinde Akif hocanın sevdiği Zeynep öğretmene hayat vereceği açıklandıktan sonra Moray hayranları intenette araştırmalarına hız verdi. Son olarak Star Tv ekranlarında yayınlanan Avlu dizisinde Azra karakterine hayat veren Moray yıldızı parlayan bir oyuncu olarak dikkat çekmektedir.

Fox ekranlarının bir zamanlar sevilen dizisi olan O Hayat Benim’de başrol olarak görev alan ve Efsun karakterine hayat veren Ceren Moray 1985 yılında Diyarbakır’da dünyaya gelmiştir. Babası Diyarbakırlı bir bankacı olan oyuncunun annesi ise Kastamonuludur. Çocukken İstanbul’a gelen Moray, İstanbul Haliç Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur.

Ailenin tek çocuğu olan Ceren Moray ergenlik yıllarında çok sıkıntı çektiğini dile getiriyor. 1.60 boyunda ve 45 kilo olan güzel oyuncu ilk olarak Kavak Yellerinde hayat verdiği Su karakteri ile adından söz ettirmiştir.

Öğretmen Dizisi Zeynep kimdir? Ceren Moray hakkında bilgiler ve oynadığı diziler

Fransız bir sevgilisi olan Moray 2003 senesinde yayınlanan Serseri Aşıklar dizisi ile ilk kez kamera karşısına geçmiştir. 2004’te Dayı dizisinde Simge karakterine hayat veren güzel oyuncu Nefes Nefese, Doktorlar, Kavak Yelleri, İşler Güçler, O Hayat Benim, Bir Küçük Eylül Meselesi, Olaylar Olayalar, Yok Artık adlı yapımlarda başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Son olarak ise Avlu dizisinde Azra karakterine hayat vermiştir.