Öğretmen dizisi nerede çekiliyor? Öğretmen dizisinin çekildiği okul nerede?

Öğretmen dizisi nerede çekiliyor? Öğretmen dizisinin çekildiği okul nerede?

Fox TV ekranlarında yayınlanan Öğretmen dizisi nerede çekiliyor, öğretmen dizisinin çekildiği okul nerede sorularının yanıtı araştırılmaya başlandı. İşte Öğretmen dizisi tanıtım fragmanları ve yayın takvimi.

Fox TV ekranlarına giriş yapmaya hazırlanan, İlker Kaleli’nin sıra dışı bir öğretmene hayat verdiği Öğretmen dizisinin oyuncu kadrosu ortaya çıktı. MEDYAPIM ve MF Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Öğretmen dizisinin yönetmenliğini Koray Kerimoğlu üstleniyor.

Öğretmen dizisi ne zaman başlayacak?

4 Mart Çarşamba günü saat 20.00’de Fox TV ekranlarına gelecek Öğretmen dizisinin başrolünü İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu ve Serkan Keskin üstleniyor.

Öğretmen dizisinin konusu ne?

Fizik öğretmeni olan Akif Erdem, öğrencilerine insanlık dersi vermek istiyor. Erdem hocanın alışılan öğretmenlerden çok daha farklı bir ders anlatma metodu vardır. Son dersi için Küçükkapı Lisesi’nde 12/A sınıfını rehin alıp ve bir bombayla okulun geri kalanından kopartan Erdem hoca, çocuklara ‘’12A sınıfı öğrencisi Rüya Önek’in ölümüne aranızdan kim sebep olmuştur?’’ diye sorar. Rehin alınan gençlerin kurtulabilmesinin tek yolu doğruyu söylemektir.

Çocuklara ‘’iyi insan’’ olmanın önemini anlatıp, empati kurup düşünmeyi öğreten Akif Öğretmen’i zamanla anlamaya başlayıp sevecek öğrenciler, yaptıkları hataların farkına varıp son derslerini başarıyla geçeceklerdir.

Öğretmen 1. bölüm fragmanları