Öğretmen dizisi nerede çekiliyor? Hangi okulda? Küçükkapı Lisesi nerededir?

Öğretmen dizisi nerede çekiliyor? Hangi okulda? Küçükkapı Lisesi nerededir?

Öğretmen dizisindeki Küçükkapı Lisesi’nin nerede olduğu izleyiciler tarafından merak ediliyor. Öğretmen dizisi nerede çekiliyor, Küçükkapı Lisesi nerede, yakında başlayacak olan dizinin çekimleri İstanbul’da devam ediyor.

FOX TV’de başlayacak olan Öğretmen dizisinin yayın tarihi belli oldu. Öğretmen dizisinin başrollerinde İlker Kaleli, Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin ve Şerif Erol gibi ünlü isimler yer alıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Koray Kerimoğlu oturuyor.

Öğretmen Dizisinin Konusu

Akif öğretmen Küçükkapı lisesinde görevlidir. Ancak Akif öğretmeni diğer meslektaşlarından ayıran büyük özellikleri vardır. Akif’in çalıştığı okuldaki 12A sınıfında okuyan Rüya hayatını kaybetmiştir. Rüya’nın ölümüne birilerinin parmağı vardır. Akif öğretmen, 12A sınıfında Rüya’nın ölümünde kimin payı olduğunu öğrenmek ister. Akif bu bilgiye ulaşmak için farklı bir yöntem uygulayacak.

Öğretmen Dizisi Nerede Çekiliyor?

Öğretmen dizisinin çekimleri İstanbul’da bir lisede yapılıyor. Dizideki Küçükkapı lisesi İstanbul Sefaköy’de yer almaktadır. Fakat bu okul dizide Fatih’teymiş gibi gösterilmektedir. Öğretmen dizisi 4 Mart Çarşamba günü FOX TV ekranlarından izleyicilerle buluşacak.