Netflix Ozark 4. sezon ne zaman yayınlanacak?

Netflix Ozark 4. sezon ne zaman yayınlanacak?

Sevilen dizilerden biri olarak karşımıza çıkan Ozark’ın 4. Sezonunun ne zaman çıkacağı izleyenler tarafından araştırılan konular arasında yer alıyor. Peki Ozark dizisi 4. Sezon ne zaman? İşte Ozark dizisi ile ilgili tüm ayrıntılar…

Ozark dizisi ilk sezonunun yayınlanması ardından çok geniş bir izleyici kitlesi tarafından beğeni toplamayı başardı. Kült ve farklı yapısı ile izleyen herkesin ilgisini üzerinde toplayan Ozark dizisi ilk sezonu ardından çıkardığı ikinci sezonu ile de dikkatleri çekmeyi başardı. Ardından gelen üçüncü sezon ile kartel kapsamındaki önemli bilgilerin verildiği dizinin dördüncü sezonu uzun zamandır izleyenler tarafından merakla bekleniyor.

Ozark Dizisi 3. Sezon Nasıldı?

Ozark dizisinin üçüncü sezonuna bakıldığında önceki iki sezona göre daha da aksiyonlu bir sezon olduğu söylenebilmekte. Wendy’nin yaptıklarını izleyen izleyicilerin kanını donduran dizide hemen herkes Wendy’i boğmak istemiştir. Diğer yandan Mary’nin küçüklüğüne gidilen sezon boyunca yaşadığı sıkıntılı zamanlar görüldü. Dizinin sonraki sezonunda özellikle bu iki karakterle ilgili merak edilen pek çok konu bulunuyor.

Ozark 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix platformu üzerinde yayınlanan Ozark dizisinin önceki sezonlarına bakıldığında her sezonunun kışın sonuna doğru yayınlandığı görülmekte. 3. Sezonunda 8 bölüm haline yayınlanan dizinin 4. Sezonunda da 8 bölüm şeklinde yayınlanması bekleniyor. Ayrıca dizinin önceki sezonlarının yayın tarihinden yola çıkarak yeni sezonunun da 2021 senesinde Mart ya da Nisan ayında yayınlanması bekleniyor.