Netflix Into the Night dizisinin fragmanı yayınlandı! Mehmet Kurtuluş’un yeni dizisi başlıyor!

Netflix Into the Night dizisinin fragmanı yayınlandı! Mehmet Kurtuluş’un yeni dizisi başlıyor!

Netflix'in Türk oyunculara da yer verdiği farklı konusu ile adından kısa sürede söz ettiren dizisi Into the Night dizisinin fragmanı yayınlandı. Mehmet Kurtuluş'un dizisi başlıyor haberleri sonrasında dizi bekleyenleri araştırmalarına hız verdi. İşte Netflix'in yeni dizisi Into the Night hakkında tüm merak edilenler.

Netflix’in yeni yapımlarından bir tanesi olacak ve ünlü bir Türk oyuncuya ev sahipliği yapacak olan Into the Night dizisi 1 Mayıs 2020 ile birlikte başlayacak. Into the Night dizisi güneşte yaşanan bir felaket sonrasında dünyada yaşanan kaosun anlatıldığı bir dizi olarak merak edilmeye devam ediyor. Gece uçuşu ile gece karanlığından aydınlığa doğru uçuş yapmakta olan bir grup şanslı kişiyi ve uçak mürettebatını konu alan yapımda insanların hayatları için neler yapacağı ve nelerden vazgeçebileceği konu ediliyor.

6 bölümlük Into the Night’ın yönetmen koltuğunda Belçikalı Inti Calfat ve Dirk Verheye (Over Water) oturuyor.

Netflix Into the Night dizisinin fragmanı yayınlandı! Mehmet Kurtuluş’un yeni dizisi başlıyor!

Diziyi Hakan: Muhafız ve Narcos dizilerinden tanıdığımız Jason George hayata geçirirken dizinin yapımcılığını Belçikalı yapım şirketi Entre Chien et Loup üstleniyor. Dizinin diğer yapımcıları arasında Tomek Baginski (The Witcher, The Cathedral) ve Jacek Dukaj bulunuyor. Jacek Dukaj aynı zamanda dizinin esinlenildiği The Old Axolotl adlı kitabında yazarıdır.

Dizinin kadrosunda Belçika, Fransa, Almanya, İtalya, Polonya, Rusya ve Türkiye’den oyuncular bulunuyor. Kadroda Pauline Etienne, Laurent Capelluto, Nabil Mallat, Stéfano Cassetti, Jan Bijvoet, Astrid Whettnall, Vincent Londez, Regina Bikkinina, Alba Gaïa Bellugi, Babetida Sadjo, Mehmet Kurtuluş ve Ksawery Szlenkier’e dikkat çeken isimler denilebilir.