Netflix Evinde Biri Var filmi konusu nedir?

Netflix Evinde Biri Var filmi konusu nedir?

Netflix’in 2021 yapımı filmi Evinde Biri Var film severlerin gündeminde yer alıyor. Peki Netflix Evinde Biri Var filmi konusu nedir? İşte film hakkında öne çıkanlar...

Netflix, yazarlık ve yönetmenlik koltuğunda Patrick Brice’ın oturduğu Evinde Biri Var filmi ile izleyenlerin karşısına çıkıyor. Stephanie Perkins’in aynı isimli kitabının filmleştirildiği Evinde Biri Var, film severlerin gündeminde yer alan yapımlardan birisi olarak öne çıkıyor. İzleyenler filmin konusunu öğrenmek için arama motorlarını meşgul etmeye devam ediyor. Peki Netflix Evinde Biri Var filmi konusu nedir?

Netflix Evinde Biri Var Filmi Konusu Nedir?

Netflix Evinde Biri Var filmi konusu nedir?

Nebraska’da yaşayan Makani isimli genç bir kız, yaşadığı yerdden ayrılarak büyükannesinin yanına taşınır. Genç kızın yaşadığı kasabaki halk ise bir katil ile mücadele etmeye devam ediyor. Katilin kim olduğu tartışmasının içinde kendisini bulan Makani ise bir yandan hayatını sürdürmeye devam ederken diğer yandan kasabayı korkuya boğan katilin kim olduğunu ortaya çıkarmaya çalışacaktır. İşte Evinde Biri Var filminde bulunan oyuncular ve canlandırdıkları karakterler:

- Sydney Park – Makani Young

- Théodore Pellerin – Oliver “Ollie” Larsson

- Asjha Cooper – Alex Crisp

- Jesse LaTourette – Darby

- Markian Tarasiuk – Jackson Pace

- Zane Clifford – Macon Bewley

- William Edward – Randall

- Diego Josef – Rodrigo

- Dale Whibley – Zach Sanford

- Burkely Duffield – Caleb Greeley

- Sarah Dugdale – Katie Koons