Netflix, Dark 3. sezon fragmanını yayınlandı! Dark 3. sezon yayın tarihi belli oldu

Netflix, Dark 3. sezon fragmanını yayınlandı! Dark 3. sezon yayın tarihi belli oldu

Alman internet dizisi Dark 3. sezon fragmanı yayınlandı. Netflix orijinal yapımı Dark 3. sezon yayın tarihi belli oldu.

Netflix Alman intenet dizisi Dark 3. sezon fragmanı yayınlandı. Netflix orijinal yapımı Dark; bilim kurgu ve gerilim türünde milyonlarca kişi tarafından izlendi.

Dark 3. sezon ne zaman başlayacak?

İlk iki sezonu büyük bir ilgiyle izlenen Dark dizisinin 3. sezonun ilk fragmanı 26 Mayıs’ta izleyicilerin karşısına çıktı. Dark’ın 3. Sezon yayın takvimi ise 27 Haziran olarak duyuruldu. Dizi yaratıcısı Baranboodar, 3. sezonun büyük yolculuktaki son döngü olduğunu açıklamıştı. Baronboodar’ın açıklamalarıyla birlikte dizinin 3. sezonla izleyicilerine veda edeceği tahmin ediliyor.

Dark dizisinin konusu ne?

Almanya’daki Winden kasabasında çocukların bir anda ortadan kaybolması üzerine dört ailedeki kopuk ilişki, çifte yaşam ve karanlık geçmişler ortaya çıkıyor. Jonas Kahnwald, erkek kardeşi 33 yıl önce kaybolan Ulrich Nielsen ve emniyet amiri Charlotte Doppler ana karakterler arasında yer alıyor. 1986 ve 1953 yılından olayları içeren Dark dizisinde bir anda ortadan kaybolan çocuklar ve kasaba sakinleri içerisindeki bağlar gün yüzüne çıkmaya başlar ve bu bağların ortaya çıkmasıyla birlikte ailelerin hayatları da altüst olmaya başlar.