Netflix Atiye 2. yeni sezon tanıtım videosu yayınlandı mı? Atiye yeni sezon ne zaman başlayacak? Tarih için bekleyiş sürüyor

Netflix Atiye 2. yeni sezon tanıtım videosu yayınlandı mı? Atiye yeni sezon ne zaman başlayacak? Tarih için bekleyiş sürüyor

Netflix’in yeni Türk yapımı dizisi Atiye’nin ilk sezonu 27 Aralık’ta yayınlanmıştı. İzleyiciler ilk sezonun ardından Netflix Atiye 2. yeni sezon tanıtım videosu yayınlandı mı, Atiye yeni sezon ne zaman başlayacak gibi soruları gündeme getirdi. Merakla beklenen ikinci sezonun tarih için bekleyiş sürüyor. İşte detaylar.

Netflix’in yeni Türk yapımı dizisi Atiye ilk sezonuyla büyük beğeni topladı. Dizinin ikinci sezonu için herkes merakla bekliyor. Mistik hikayesi ile dikkat çeken dizinin yeni sezonu şimdiden merak konusu oldu.

Senaryosunu Jason George, Nuran Evren Şit ve Fatih Ünal’ın yazdığı Atiye dizisi 27 Aralık 2019 tarihinde yayınlanmıştı. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizinin yeni sezonu şimdiden merakla bekleniyor.

Atiye 2. sezon ne zaman?

Netflix’in yeni Türk yapımı dizisi 27 Aralık’ta yayınlanmıştı. İlk sezonun ardından izleyiciler ikinci sezonun ne zaman geleceğini araştırmaya başladı. merakla beklenen dizinin yeni sezon yayın tarihi hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Atiye oyuncu kadrosu

Atiye dizisinin başrolünde Beren Saat yer alırken, başarılı oyuncuya Metin Akdülger, Başak Köklükaya, Melisa Şenolsun, Mehmet Günsür, Hazal Türesan, Tim Seyfi, Cezmi Baskın, Civan Canova ve Meral Çetinkaya gibi başarılı isimler eşlik ediyor.