Netflix Aşk 101 ne zaman yayınlanacak?

Netflix Aşk 101 ne zaman yayınlanacak?

Netflix Aşk 101 ne zaman yayınlanacak? Uzun süredir heyecanla beklenen Aşk 101 dizisinin ilk sezon bölümleri 24 Nisan Cuma günü Netflix platformunda yayınlanacak. 8 bölümden oluşan ilk sezon heyecanla bekleniyordu. Aşk 101 dizisi için geri sayım başladı.

Aşk 101 Dizisi Geri Sayıma Başladı!

Netflix platformunda yayınlanması beklenen Aşk 101 dizisi sonunda yayınlanacağı tarihi açıkladı. Sevilen oyuncuların yer aldığı dizi heyecanla bekleniyordu. Aşk 101 dizisi 24 Nisan Cuma günü ilk sezonu ile Netflix platformunda yer alacak. Yönetmen koltuğunda Ahmet Katıksız’ın oturduğu ve Meriç Acemi’nin senaryosunu kaleme aldığı gençlik dizisi uzun süredir merak ediliyordu.

İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizinin kadrosunda Alina Boz, an Urgancıoğlu, Kubilay Aka, Pınar Deniz, Bade İşçil, Mert Yazıcıoğlu, Filiz Yazıcı ve Selahattin Paşalı gibi sevilen isimler yer alıyor. Fragmanını yayınlayan dizi geri sayıma başladı. 24 Nisan Cuma günü 8 bölümü ile Netflix platformunda olacak.

Aşk 101 Dizisi 2.Sezon Gelecek Mi?

İlk sezonunu 24 Nisan Cuma günü yayınlayacak olan dizinin fragmanı büyük ilgi gördü. 8 bölümün soluksuz izleneceği düşünüldüğü için ikinci sezonun gelip gelmeyeceği merak konusu oldu. Ancak dizi oyuncuları da ikinci sezonun olup olmayacağını bilmediklerini söylemişti.

Netflix ikinci sezon ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Daha ilk sezonunu yayınlamadığı için ikinci sezonu çekme kararı henüz verilmedi. İlk sezonda izleyicilerin tepkisine göre dizinin ikinci sezonu onaylanabilir. Dizi ikinci sezon onayını aldıktan sonra çekimlere başlayabilmektedir.

Tarafsız haber ve sıcak gelişmelerden mahrum kalma! Tüm haberler mobil uygulamamızla anında telefonunda! -

Gündemde neler olup bitiyor merak ediyorsan, tüm haberleri Facebook’ta da takip edebilmek için sen de hemen grubumuza katıl!