Müge Anlı uzmanlar neden programda yok? 23 Mart uzmanlar neden programa çıkmadı?

Müge Anlı uzmanlar neden programda yok? 23 Mart uzmanlar neden programa çıkmadı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ederken izleyiciler 23 Mart uzmanlar neden yok sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. İşte Müge Anlı programında uzmanların niçin olmadığı belli oldu.

Atv ekranlarında izleyicilerin karşısına çıkan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı kaldığı yerden devam ediyor fakat programın uzmanları olarak nitelendirilen Avukat Rahmi Özkan ve Arif Verimli yoktu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te uzmanlar neden ekrana çıkmadı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında uzmanların da vakaların çözümünde ne kadar etkili oldukları Atv ekranlarında görülebiliyor. İki isim hükümetin 65 yaş altına sokağa çıkma yasağı getirilmesiyle birlikte programa çıkamadılar.

Müge Anlı 23 Mart Pazartesi uzmanlar neden yok?

COVID-19 salgını sebebiyle hükümetin 65 yaş üstü bireyler için sokağa çıkma yasağı getirmesiyle Müge Anlı ile Tatlı Sert uzmanları Avukat Rahmi Özkan ile Arif Verimli dışarıya çıkamadılar. Arif Verimli resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda 66 yaşında olduğunu ve devletin, hukukun ve Sağlık Bakanlığı’nın sözünden çıkmayacağını belirterek ‘’Çalışma arkadaşlarımla evden çalışacağız.’’ diye ekledi.

Avukat Rahmi Özkan’a ilişkin henüz bir açıklama yapılmazken, onun da yaş sebebiyle ekranlarda olmayacağı biliniyor. Virüs salgınının devam etmesi halinde iki uzman sorunlar çözüme kavuşuncaya kadar ekrana gelemeyecek.