Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ne zaman başlıyor?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı ne zaman başlıyor?

Ekranların en çok sevilen ismi Müge Anlı’nın ne zaman ekranları döneceği merak ediliyor. Büyük bir izleyici kitlesi tarafından takip edilen Müge Anlı ile Tatlı Sert ne zaman başlıyor? Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon yayın tarihi belli oldu.

Müge Anlı, ekranların en çok sevilen ve izlenen sunucuları arasında yer almaktadır. Çoğu zaman reyting rekorları da kıran başarılı sunucunun yeni sezonda ekranlara ne zaman döneceği şimdiden merak edilmeye başlandı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezon yayın tarihi ATV tarafından açıklandı. Başarılı sunucu yaz döneminde de boş durmamış ve ATV ekranlarından yayınlanan Güven Bana isimli yarışma programının sunuculuğunu yapmıştı.

Geçtiğimiz sezon 21 Haziran tarihinde sezon finali yapan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezonda ne zaman ekranlara döneceği hayranları tarafından merak konusu oldu. Yaz aylarında Güven Bana isimli yarışması sunan ve Müge Anlı ile Tatlı Sert programının hazırlığını yapan ünlü sunucu Müge Anlı, yeni sezona da bomba gibi hazırlanıyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert Ne Zaman Başlıyor?

Büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı’nın yeni sezondaki yayın tarihi milyonlarca kişi tarafından merak edilmektedir. Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı’nın yeni sezondaki yayın tarihi açıklandı. Program 2 Eylül Pazartesi günü başlayacak.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kayıp kişiler aranmaktadır. Zaman zaman skandal olaylara şahitlik ettiğimiz ve cinayetlerin yaşandığı programda Psikiyatrist Prof. Dr. Arif Verimli ile avukat Rahmi Özkan da yer alıyor.