Mucize Doktor Ela dizide kalacak mı, kalıcı mı?

Mucize Doktor Ela dizide kalacak mı, kalıcı mı?

Fox TV ekranlarında yayınlanan dizilerden biri olarak karşımıza çıkan Mucize Doktor dizisinde ela karakteri son bölüme damgasını vurdu. İzleyiciler yayınlanan bölüm ardından Ela karakterinin dizide devam edip etmeyeceğini araştırmaya başladılar. Peki Mucize Doktor dizisi Ela karakteri dizide kalacak mı, kalıcı mı? İşte Ela karakteri ile ilgili ayrıntıların tümü…

Fox TV kanalının en sevile dizilerinden biri olarak karşımıza çıkan Mucize Doktor’un son bölümü izleyicileri oldukça etkiledi. Dizinin yayınlanan son bölümünde geçtiğimiz senelerde yayınlanmış ve yine izleyiciler tarafından büyük ilgi görmüş bir diğer yapım olan Doktorlar dizisindeki Ela’nın katılım gösterdiği görüldü.

İzleyicilere büyük bir sürpriz yapan Mucize Doktor ekibi, seneler önce kameralar karşısına Ela karakteri ile çıkmış olan oyuncuyu, Mucize Doktor dizisinde de aynı karakterle izleyiciler ile buluşturdu. İzleyiciler ise Ela karakterinin dizide kalıcı olup olmayacağını araştırmaya başladılar.

Ela karakterini canlandıran Yasemin Özilhan, elde edilen bilgilere göre Mucize Doktor dizisinde kalıcı olarak rol almaya devam edecek. Bakalım ilerleyen bölümlerde Ela karakteri karşımıza nasıl çıkacak?..