Mucize Doktor Dizisi Kıvılcım’ın bebeği olacak mı, bebeği doğuracak mı?

Mucize Doktor Dizisi Kıvılcım’ın bebeği olacak mı, bebeği doğuracak mı?

Fox TV ekranlarında yayınlanan Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım hamile. Kıvılcım'ın bebeğini doğurup doğurmayacağı izleyici tarafından merakla bekleniyor. Son bölümde hastaneden atılan Kıvılcım, bebeğini doğuracak mı? Beliz, bebek doğunca ne yapacak? Seyirci tarafından heyecanla bekleniyor.

Her hafta reyting rekorlarına koşan Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım hamile. Uzun zamandır hastanenin yönetimine ortak olmak isteyen Kıvılcım, kirli planlar kuruyordu. Beliz’in aldığı kararlarda söz sahibi olmak için planlar kuran Kıvılcım, Beliz’in babasının dondurduğu spermleri kullanarak hamile kalmayı başardı.

Mucize Doktor Dizisi Kıvılcım’ın Bebeği Olacak Mı?

The Good Doctor isimli diziden uyarlanan Mucize Doktor dizisinde Kıvılcım uzun süredir hastanenin yarısına ortak olmaya çalışıyordu. Bunun için planlar kuran Kıvılcım ilk olarak Beliz’i karşısına almıştı ve bu durum ters bir tepki yapmıştı. Daha sonra kavga ile durumun çözülemeyeceğini anlayan Kıvılcım, Beliz ile yakın ilişki kurmaya çalıştı ve Beliz bir süre bu numarayı yuttu. Kıvılcım bu süre içerisinde planlarını kurmaya başladı.

Beliz’in babası ve Kıvılcım’ın eşi ölmeden önce spermlerini dondurmuştu. Kıvılcım bu spermleri kullanarak hamile kaldı. Beliz’in tek başına hastanenin sahibi olmasını engellemek için hamile kalan Kıvılcım sonunda planına doğru adım adım ilerliyordu. Ancak beklemediği bir olay ile karşılaşacak olan Kıvılcım son bölümde hastaneden atıldı. Sözleşmesinin kurallarını çiğneyen Kıvılcım, hastaneden atıldı ve kazanan isim şimdilik Beliz oldu. Kore yapımı diziden alınan Mucize Doktor dizisi, The Good Doctor dizisi ile aynı çizgide ilerlerse Kıvılcım çocuğu doğuracak ve Beliz bu çocuğu zamanla çok sevecek.