Mucize 2 Aşk ne zaman vizyona çıkacak? Mucize 2 Aşk fragmanı yayınlandı!

Mucize 2 Aşk ne zaman vizyona çıkacak? Mucize 2 Aşk fragmanı yayınlandı!

Mahzun Kırmızıgül'ün yazıp oynadığı Mucize filminin ikincisi geliyor. Mucize 2 Aşk filminin fragmanı yayınlandı. Filmin ne zaman vizyona gireceği merak ediliyor.

Mahsun Kırmızıgül’ün yazdığı ve yönettiği Mucize filmi çok beğenilmiş ve çok konuşulmuştu. Mucize 2 Aşk filminin çıkması sinemaseverleri sevindirdi. Mucize 2 Aşk filmi ilk fragmanını 6 Aralık 2018 yılında yayınlamıştı. Fakat bazı nedenlerden dolayı film bekletildi.

Film uzun bir süre vizyona gelemedi ve heyecanla beklenen film artık vizyon tarihini açıkladı. Film 6 Aralık’ta vizyonda yerini alacak. Ayrıca 5 Aralık’ta Avrupa’da da sinemaseverlerle buluşacak.

MUCİZE 2 AŞK FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Mahsun Kırmızıgül filmi olan Mucize 2 Aşk filminin çekimleri İzmir ve Kars’ta yapıldı. Filmin önemli yerleri İzmir, Foça ilçesinde çekildi. Yenifoça mahallesinde çekilen filmin bazı yerleri adalarda, ilçelerde, Marsilya Meydanında da çekildi.

Film için nostaljik kıyafetler ve eski model arabalar kullanıldı. 60’lı yıllar konsepti uygulandı. Yaşanmış bir hikayeden yola çıkarak yazılan filmde 7000 kostüm, 4000 metre kare dekor yapıldı. 7500 de yardımcı oyuncu filmde yer aldı.

MUCİZE 2 AŞK FİLMİ OYUNCULARI

-Mert Turak,

-Fikret Kuşkan,

-Biran Damla Yılmaz,

-Erdal Özyağcılar,

-Şenay Gürler,

-Sinan Çalışkanoğlu,

-Mahsun Kırmızıgül,

-Melis Sezen,

-Levent Sülün,

-Deniz Oral,

-Sera Tokdemir,

-Deniz Özerman,

-Meray Ülgen,

-Suna Selen,

-Erol Aksoy,

-Metin Yıldız,

-Nazmi Kırık,

-Zekeriya Karakaş,

-Hakan Can Kargidanoğlu,

-Dilek Denizdelen,

-Berivan Kahraman,

-Bena Sülün,

-Ali Sürmeli,

-Erol Demiröz,

-Meral Çetinkaya,

-Ayda Aksel.

MUCİZE 2 AŞK FİLMİNİN KONUSU

Gerçek bir hikayeden esinlenilen filmde dağ köyünde yaşayan ve engelli Aziz ile görücü usulü evlenen Mızgin’in hayatını ele alıyor. Mızgin ile Aziz ailelerine haber vermeden dağ köyündeki evlerini terk ederler ve batıya doğru yola çıkarlar.

Kötü insanlarla karşılaşan ikili sevgi ve bağlılık ile iyi olmak için savaş vermektedir. Hayata tutunmayı ve dostluğu öğrenen ikilinin neler yaşadıkları filmde anlatılmaktadır.