Mucize 2 Aşk filmi konusu nedir? Mucize 2 Aşk dizi çekim yeri ve konusu

Mucize 2 Aşk filmi konusu nedir? Mucize 2 Aşk dizi çekim yeri ve konusu

2015 senesinde, Mahsun Kırmızıgül tarafından çekilen Mucize filminin devam filmi olan Mucize 2 vizyona girdiği andan beri oldukça beğenilmekte. İlk film gibi ikinci filmi de oldukça sevilen film hakkında vatandaşlar, Mucize 2 Aşk filmi konusu nedir? Mucize 2 Aşk filmi çekim yeri ve konusu sorularını merak etmeye başladı. İşte, Mucize 2 filminin konusu ve diğer ayrıntıları haberimizde.

Mahsun Kırmızıgül’ün senaristliğini yazdığı ve yönetmen koltuğunda oturduğu, Mucize’nin devam filmi olan Mucize 2 filminin kadrosunda birbirinden başarılı ve yetenekli oyuncular yer alıyor.

MUCİZE 2 AŞK FİLMİ KONUSU NE? NEREDE ÇEKİLDİ? MUCİZE 2 AŞK AZİZ KİMDİR?

6 Aralık tarihinde vizyona girdiği andan itibaren, Mucize 2 filmi hakkında hayranların akıllarına Mucize 2 Aşk filmi konusu nedir?, Mucize 2 Aşk oyuncuları kimler? soruları takılmaya başladı. Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğini üstlendiği aynı zamanda da senaryosunu yazdığı Mucize 2 Aşk filmi büyük bir beğeni topladı ve büyük ihtimalle, gişede büyük başarılar elde edecek gibi duruyor. Yönetmen ve yazar Mahsun Kırmızıgül, önceki yapımları olan Beyaz Melek, New York’ta 5 Minare, Mucize, Sadece Sen, Vezir Parmağı gibi yapımların yönetmen koltuğunda oturmuştu. Mucize 2 Aşk filmi ise yine Mahsun Kırmızıgül’ün 2015 senesinde çektiği, ilk film Mucize’nin devam filmidir.

MUCİZE 2 AŞK FİLMİ NEREDE ÇEKİLDİ?

Mucize 2 Aşk filminin çekimleri İzmir’in güzel bölgelerinden biri olan Foça’da çekildi ve ilçenin merkezinde bulunan Marsilya Meydanı’nda da çekimler yapıldı. Filmdeki bir kısım sahneler Kars ilimizde çekildi.

MUCİZE 2 AŞK KONUSU NEDİR?

Mucize filminin devam filmi olan Mucize 2 Aşk, doğu’da yaşayan engelli bir genç olan Aziz’in sevgiyi keşfetmesi konu ediniyor. Aziz ile Mızgin görücü usulüyle evlendirilirler ve böylece ikili birlikte bir yaşama tutunma mücadelesi verir. Bu mücadeleyi verirken Batı’da bir kasabaya yerleşen çift, gittikleri kasabada yeni hayatlarına başlar ve aynı zamanda kötü insanların da olduğu kasabada ayakta kalma mücadelelerini devam ettirmek zorunda kalırlar. Aziz, deliler gibi aşık olduğu karısı Mızgin için, kusurlarından ve engellerinden kurtulmak için büyük bir azimle mücadeleye başlar. Azizin çok sevdiği güzeller güzeli eşi için, Mahir öğretmen ve sinemacı Bahattin yardımı ile mucizeleri bir bir gerçekleşir.

MUCİZE 2 AŞK OYUNCULARI

Senaryosunu Mahsun Kırmızıgül’ün yazdığı ve yönetmenliğini yaptığı filmin oyuncuları arasında Şenay Gürler, Fikret Kuşkan, Erdal Özyağcılar, Mert Turak, Biran Damla Yılmaz, Mahsun Kırmızıgül, Sinan Çalışkanoğlu, Melis Sezen, Levent Sülün, Deniz Oral, Sera Tokdemir, Ali Sürmeli gibi oyunculuklarıyla kendilerinden söz ettiren yetenekli isimler bulunuyor.