Miray Daner Hakan Muhafız'da Rol Alacak!

Miray Daner Hakan Muhafız'da Rol Alacak!

Vatanım sensin dizisinin beğenilen oyuncusu Miray Daner Netflix dizilerinden birinde yer alacağını açıkladı. Miray Daner Hangi Netflix dizisinde rol alacak? merak konusu oldu. Detaylı bilgiler haberimizde.

Dünyanın en çok kullandığı ve sevdiği dizi- film izleme platformu Netflix Türkiye’ye de hızla yayıldı. Ayrıca Türkiye’de gerçekleştirdiği ilk yapım kısa süre önce ikinci sezonuyla Netflix’te yayınlandı. Hakan Muhafız dizisi Netflix’teki ilk Türk yapımı dizi oldu.

Diziye yeni bir isim katıldı. Son bölümlerde ortaya çıkan sevilen oyuncu Miray Daner oldu. İzleyici bu sürpriz oyuncuya çok sevindi.

Kahin Rolü

Hakan Muhafız dizisinin kritik karakterlerinden biri olan Kahin rolünü Miray Daner canlandırdı. İkinci sezonda konuk oyuncu olarak yer alan Miray Daner’in üçüncü sezonda da yer alacağı haberi geldi.

Üçüncü sezonun tamamında yer almayacak olan Miray Daner’in iki bölüm oynayacağına dair bilgi verildir.

Hakan Muhafız Üçüncü Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix platformunda ilk Türk yapımı dizi olan Hakan Muhafız ikinci sezonunu yayınladı. Türkiye’de ve hatta dünyada beğeni toplayan dizinin üçüncü sezonunun olacağı müjdesi verildi.

Hakan Muhafız Üçüncü Sezon Kadrosu

Netflix’in Türk yapımı popüler dizisi Hakan Muhafız’ın başrolünde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Ayça Ayşin Turan, Okan Yalabık, Engin Öztürk, Burçin Terzioğlu bulunuyor. Bu isimler arasına konuk oyuncu olarak ikinci sezonda gelen Miray Daner’de eklendi.

Üçüncü sezonda yeni isimler gelecek. Bunlardan biri Funda Eryiğit diğeri ise Taner Ölmez. Sevilen oyuncular üçüncü sezonda önemli karakterlere hayat verecek. Dizide yer alacak diğer isimler ise şunlar oldu:

Bilge Önal, İlayda Alişan, Emre Mutlu, Halit Özgür Sarı, Hasan Üner. Maral ve Çukur dizisinde tanıdığımız isimler Hakan Muhafız dizisinin üçüncü sezonunda yer alacak.

Hakan Muhafız Üçüncü Sezonda Neler Olacak?

İkinci sezonun son bölümünde İstanbul’u büyük tehlikelerin beklediği yansıtıldı. Abisi yüzünden yaşanan bu olay yüzünden Hakan İstanbul için büyük bir savaşa girecek. Faysal ve Rüya’nın kaçışı ile biten dizinin üçüncü sezonu heyecanla bekleniyor. Abisi o sırada nehire zehiri döküyor ve bütün insanlar bundan etkilenmeye başlıyor.

Hakan zehir için panzehir bulmak istiyor. Bunun için Nisan’a ulaşıyor ve daha sonra Burak karakteri ile karşılaşıyor. Bu ikiliyle beraber şehri ve insanları kurtarmak için yollara düşüyor. Bunların yanı sıra kendisini sürekli sıkıntıya sürükleyen Vezir’i de bulmaya çalışıyor.

Hakan geçmişiyle ilgili yeni şeyler öğrenirken geleceği konusunda da büyük maceralara atılıyor. İstanbul şehrini kurtarmak için yeni savaşlar ve maceraler başlıyor. Dizinin üçüncü sezonunun ne zaman çıkacağına dair bilgi verilmemiştir.